NO NIE…..

Tu się tyle dzieje a ja nie nadążam!!! Mogę z wami przesiadywać z rana przy 1kawie (robię to w pracy…) i czasem ok. 15.00 a widzę, że ożywione dyskusje to się tu wieczorami toczą.. No no no… A ja nie mogę w tym uczestniczyć buuuuuu….Ale do rzeczy bo muszę troche popracować…. Pozdrawiam wszystkie nowe kobietki bardzo bardzo serdecznie i życzę jak najkrótszego pobytu 🙂 (czyli jak najszybszych efektów starań :). Ja czekam wciąż aż przyjdzie małpa, (wtedy wreszcie będę mogła dopisać się do listy) i wychodzi na to, że weekend majowy będzie baaaardzo pracowity…. Pewnie niektórych z was też :). Pozdrawiam gorąco wszystkie forumowiczki i pamiętajcie że trzymam mocno kciuki!!!
Gosia

2 odpowiedzi na pytanie: NO NIE…..

kama-z Dodane ponad rok temu,

Re: NO NIE…..

Nie przejmu się Gosik. Ja też należę do tych, co tylko przy kawie, w pracy. Dodatkowo jeszcze musze sie bunkrować przed szefem. Tak więc nie jesteś sama. Trzymaj się!!!!

Dodane ponad rok temu,

Re: NO NIE…..

no wlasnie, ten weekend majowy….ja spodziewam sie miesiaczki 21 kwietnia, wiec jestesmy w podobnej sytuacji:)

pozdrawiam i powodzenia!

Sylvie

Znasz odpowiedź na pytanie: NO NIE…..

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Czy to mogą być ruchy??
Hejka Proszę o radę - wczoraj czulam chyba ruchy (pierwszy raz), ale mam wiele wątpliwości czy to to. Wieczorem zaczęłam czuć takie średnio mocne pukanie od środka. Nie bąbelki, skrzydełka - czy
Czytaj dalej
Dla starających się
Co ułatwia zajście w ciąże?
Proszę doradzcie co ułatwia zajście w ciąże przy ogólnie dobrym stanie zdrowia. Staram się "już" 3 miesiąc, dla innych to dopiero. Może macie jakieś wypróbowane swoje sposoby?
Czytaj dalej