No to wróciłam do pracy!!

Właśnie 7.04 poszłam po 8 miesięcznej przerwie do pracy !!! Niunia została z tata a potem z babcią i tak przez te 5 dni.
Początkowo nie mogłam się znależć w nowej sytuacji bo to jednak kupa czasu. Poniedziałek zleciał mi bardzo szybko i w sumie zleciały mi tak wszystkie dni!!!
bałam się jak zniesie to mała. Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że te 7 godzin był spokój!!! Nie płakała bawiła sie i zjadała wszystko co jej przygotowałam.
Ale powiem wam że powroty są cudowne!! Ona tak się cieszy dotyka mojej twarzy i patrzy czy to ja cieszy sie przy tym tak głośno!! Widać że teskniła.
Ranki są najgorsze jeszcze łezka w oku sie kręci!!
Ale jestem zadowolona z tego pierwszego tygodnia pracy. Nasz debiut zaliczam na 6!!!!
Jest tylko jedno ale…………………………. Mam zaległości z naszym forum bo korzystam z komputera siostry a teraz żadziej jestem u mamy bo ona przychodzi do mnie. I to jest bóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to jest jak narkotyk.
Chciałam powiedzieć wszystkim mamom wracającym do pracy że będzie dobrze ja sie bałam bardzo!!! trzeba wieżyć że się uda Musi się udać
Pozdrawiam wszystkie mamy które już wróciły albo lada moment wrócą do pracy!!!

Westa i Justyś z dwoma ząbkami 29.10.2002

2 odpowiedzi na pytanie: No to wróciłam do pracy!!

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: No to wróciłam do pracy!!

Cieszę się, że i Wy dajecie sobie radę……….ja też już pracuję i bardzo się z tego cieszę…………..te powroty są cudowne……….
A moze załozysz sobie internecik?///////

Julka kulka i 9 miesięczny Karolek

2011gosia Dodane ponad rok temu,

Re: No to wróciłam do pracy!!

ja wracam 6 maja. choć też karmię piersią to już wprowadzam jej inne dania. narazie dostała soczki jabłkowe, marchwe, winogrona i teraz daję jej utarte jabłko. ale dla niej to tylko aperitiv. od przyszłego tygodnia zacznę podawać zupki a na następny danonki ( jeżeli wszystko pójdzie dobrze). choć teraz mleka wystarcza mi dla niej w zupełności to zdaję sobie sprawę że jak będę ściągać laktatorem to niestety zabraknie. dlatego już teraz zaczynam przyzwyczajć ją do nowej sytuacji. z pierwszą córką zrobiłam tak samo i sprawdziło się.

GOSIA Z MAŁĄ OLIWIĄ (21,11,2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: No to wróciłam do pracy!!

Dodaj komentarz

Bliźniaki, trojaczki i …
po tabletkach czy dziedziczne?
Czy można mieć bliźniaki jeżeli nie było ich w rodzinie?
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Baaardzo długie stękanie
Witam ! Dawid, obecnie 4 tygodniowy brzdąc, ma taki problemik. Od kilkunastu godzin nic nie robi tylko stęka (przerwa w stękaniu to jedzenie i trochę spania). Przy stękaniu lekko się pręży. Parę
Czytaj dalej