Nocne pobudki (nie na jedzenie)

Witam. Jestem ojcem 7-miesięcznej Julii. Ostatnio w jej zachowaniu zauważyłem niepokojące zmiany. Po pierwsze budzi sie w nocy (o różnych porach) z płaczem, po czym nie chce spac w swoim łóżeczku tylko z Nami. Po drugie podczas zabawy na siedząco nagle kładzie sie i zaczyna przerażliwie płakać. Po trzecie – co mnie najbardziej niepokoi – nie daje się ukołysać do snu. Wieżga nóżkami i płacze. Jedyny sposób żeby ją uspić to butla. Wczesniej bez bujania nie usnęła. Je regularnie co 3godz. (ostatnio mniej). Do tej pory zasypiała o 20 i wstawała o 8 bez pobudek. Teraz najwczesniej idzie spać o 21 i po 1 do 3 godzin budzi się. Nie wiem co się z Nią dzieje. Prosze pomóżcie.
Julia i Arek

3 odpowiedzi na pytanie: Nocne pobudki (nie na jedzenie)

Dodane ponad rok temu,

Re: Nocne pobudki (nie na jedzenie)

Malutkie dziecko nie radzi sobie ze swoimi emocjami, takie przeraźliwe płacze dopiero się zaczną, nie wiadomo o co, wszsytko może zdenerwować… Trzeba przytulić, jeśli nie chce, spróbować odwrócić jje uwagę, u nas działa jedna piosenka, przy której Jaś momentalnie uspokaja sie i śpiewa. Musicie ami znaleźć na Mała sposób. Z nocnym budzeniem to nie zazdroszczę, być może Mała zaczyna śnić i nie radzi sobie jeszcze z tym. Mój Jaś ma jeszcze od czasu do czasu takie przeraźliwe pobudki, ale wystarczy pogłaskać lub powiedzieć: już się jasiowi nic złego nie śni. i się uspokaja.

Wg mnie to właśnie dorastanie gnębi Twoją córeczkę… a to dopieor początek..;-))

roczny Jaś + Jovanka(luty’05)

mordeczka Dodane ponad rok temu,

Re: Nocne pobudki (nie na jedzenie)

A może to poprostu ząbki?

Dorota i Adaś / 15.04.2002 /

ciaza Dodane ponad rok temu,

Re: Nocne pobudki (nie na jedzenie)

U nas od pewnego czasu noce wyglądają bardzo podobnie, problemy zaczeły się w momęcie jak zaczeliśmy małą dokarmiać. A teraz okazuje się że mała prawdopodobnie jest alergiczką i ma skaze białkową i być może stąd te kłopoty.Od dziś zaczynamy podawać Bebilon Pepti – może będzie lepiej. Spróbujcie przyjżeć się diecie dziecka – może to jest powód !!

Kaśka24+Zuzia(02.06.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Nocne pobudki (nie na jedzenie)

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Tusz do oczu
Właśnie chciałam zakupić sobie tusz do oczu, bo juz długo uzywam tuszu jednej firmy i chciałam spróbować czegoś nowego. Czy polecicie mi jakiś dobry tusz który dobrze lezy na rzesach. Pozdrawiam [/b] [img]/upload/1/69/_371201_s.jpg[/img]
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Pierwsze bajki
Czy znacie jakieś bajki, które można czytać przed snem. Chodzi mi o bajki z bardzo prostym tekstem, dłuższa historia typu Czerwony kapturek czy Trzy małe świnki( te jednak sa za
Czytaj dalej