NOCNY AKROBATA

Patryś (11 m-cy) śpi od 20 do 7,30. Ale niestety to co on wyczynia w łóżku (jest obstawiony poduszkami) – spanie w łóżeczko odpada – notorycznie mały się obijał przechodzi jakiekolwiek wyobrażenia. obraca sie co kilka minut o 180 stopni z wielkim impetem – a ja nie śpię jestem wykończona. Mam wory pod oczami, szarą cerę i padam ze zmęczenia.czy macie podobne doświadczenia.

6 odpowiedzi na pytanie: NOCNY AKROBATA

czarna Dodane ponad rok temu,

Re: NOCNY AKROBATA

az takiego wierciocha nie mam

Asia mama 13 miesiecznej Ewy

qwe Dodane ponad rok temu,

Re: NOCNY AKROBATA

Od pewnego czasu,mniej więcej o stałej porze mój Kuba budzi mnie swoim płaczem.Staje na raka i płacze(ale oczy ma zamknięte,więc to przez sen).Ostatnio to nawet czepia się szczebelków i staje na kolanach(śpiąc).Budzę się co 15 min.i układam go do snu.I tak co noc.Nie wiem,co jest tego powodem.Może zbyt dużo wrażeń.Ale nawt jak jest spokojny dzień,to w nocy to samo…Pozdrawiam,Asia.

renia Dodane ponad rok temu,

Re: NOCNY AKROBATA

Ania spi tak samo, wiec odpadaja wszelkie kolderki. Spie razem z nia i nieraz mnie kopnie, czy uderzy.

Renia
mama Asi (listopad 1999) i Ani (listopad 2001)

Dodane ponad rok temu,

Re: NOCNY AKROBATA

TAK! Natusia też w nocy wyczynia przeróżne akrobacje!

Kaśka z Natalką (prawie 11 miesięcy!)

tereniazenia Dodane ponad rok temu,

Re: NOCNY AKROBATA

Witaj Beatko! Mam ten sam problem z moją pół roczną Martą.Ona od ok. 2 miesięcy nie śpi normalnie tylko budzi się, płacze przez sen itp. numery.Nie wytrzymuję już tak mi się chce spać.Poszłam więc do lekarz,powiedział że to jest normalne,niektóre dzieci poprostu potrzebują żeby je w nocy pogłaskać lub przytulić i dlatego właśnie tak się zachowują.Pech chciał że na nas to trafiło.Pani doktor kazała mi kupić Melisal-syrop.Dałam jej wczoraj pierwszy raz i budziła się nie co pól godzinki lecz co dwie, jestem dzisiaj tak wyspana jakbym spała całą noc.Pozdrawiam i życzę Ci aby jak najszybciej twojemu dziecku minęły te kaprysy nocne.Agnieszka.

beatap Dodane ponad rok temu,

ReASIA

Asiu. dokładnie tak robi mój Patryk – jak regenerujesz siły, kiedy się wysypiasz?moi znajomi maja takiego malucha i podjęli decyzje o tym żeby spac w drugim pokoju. Ich synek śpi w jednym pokoju w łóżeczku “łazi po nim”, a oni śpią w drugim i nie budzi ich byle szmer , ale ja tak nie potrafię.

Znasz odpowiedź na pytanie: NOCNY AKROBATA

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
po wizycie u lekarza i jeszcze coś
Na początku dziękujemy za życzenia 1/3 urodzinowe. Wracając do tematu wczoraj byliśmy u kolejnego lekarza z Łukaszkową twarzyczką. Mamy kolejną diagnozę - atopowe zapalenie skóry prawdopodobnie na bazie uczuleń raczej
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
powiedzcie mi...
jak to wyglada z waga kobiet tzn. moja zona jest w 7tyg. (wedlug lekarza) i martwi sie ze nie przytyla i ze nie "rosna" piersi? czy to jest powod do
Czytaj dalej