Nosidełko

No właśnie potrzebuje ale dla moich prawie 2 latków:D. Nie wiem gdzie szukać, wszędzie są dla maluszków do 11 kg, a panowie ważą około 12.

3 odpowiedzi na pytanie: Nosidełko

zinke Dodane ponad rok temu,

a patrzyłaś na te ze stelażem?
ja miałam taki ale nie wiem do ilu kilo
bardzo wygodny dla mamy no i dla dziecka też:)

o cos podobnego do 18 kg
[Zobacz stronę]

mam Dodane ponad rok temu,

Dziękuje za linka, poszukam jeszcze. Zależy mi na wygodnym transporcie jak będziemy na wakacjach i pomyślałam o nosidełku:).

mamagwiazdek Dodane ponad rok temu,

Poszukaj nosidełka turystycznego. Polecam firmę Tatonka.
Moje bliźniaczki ważyły ok. 15 kg, kiedy z nimi chodziliśmy po górach. Ponieważ żadne z nas nie mogło wziąć dodatkowo plecaka, wybieraliśmy takie nosidełka, aby do każdego upchnąć jeszcze sporo drobiazgów. Czyli muszą być kieszenie. Stelaż przy tym ciężarze “ładunku” jest niezbędny. Odradzam kupno “atrakcyjnie” taniego, bo może być po prostu bardzo niewygodny. Lepiej kupić droższy nawet używany, jeśli jest w dobrym stanie, niż tańszy nowy, ale średniej jakości.

Znasz odpowiedź na pytanie: Nosidełko

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Poszukuję niani od września
Dziewczyny, na dział "Potrzebuję" pewnie nie za wiele osób zagląda, więc jeszcze tutaj... Może któraś Warszawianka rezygnuje z usług niani dla swojego dziecka od września? Może macie kogoś polecić? Od
Czytaj dalej
Dla starających się
Interpretacja wyników
Witam Dziewczyny:) Jestem tu nowa. Od maja zaczynam starania od drugą dzidzię. Zrobiłam sobie badania na toxo i cytomegalie. Na moje oko wydają sie prawidłowe, ale proszę Was o wasze
Czytaj dalej