Nosidełko Chicco Go Plus

Witam, wszystkich rodziców.

Od jakiegoś czasu pilnie obserwuję forum i muszę przyznać, że dużo się dowidzieliśmy, szczególnie o wysypkach, bowiem nasza Monika ma jedną z nich na buźce.

Ale moje pytanie jest następujące:

Czy są na forum użytkownicy takiego nosidełka ?
Uważam, że jest świetne i chciałbym je nabyć. Monika ma 7 tygodni, wim że to mało, ale w tym nosidełku można dziecko nosić w pozycji lężącej. Nasze dziecko uwielbia być noszone ( pozdrowienia dla kochanej teściowej ) i dlatego myślę o tym rozwiązaniu. Jekie są Wasza doświadczenia i sugestie. Czy są inne produkty ( osiągalne na naszym rynku bądź w rodzimych sklepach internetowych) konkurencyjne do nosidełka Chicco Go Plus i warte zakupu. Czy poczekać do 3 miesięcy i kupić któreś z nosidełek BebeComfort ?

Pozdrawiam wszystkich rodziców.

Klod, tata Moniki (07.02.2003)

1 odpowiedzi na pytanie: Nosidełko Chicco Go Plus

zabka Dodane ponad rok temu,

Re: Nosidełko Chicco Go Plus

Witam,
My jesteśmy posiadaczami takiego nosidełka, Mikołaj skończy w czwartek 7 tygodni, a kupiliśmy je jak miał skończony miesiąc. Kilka razy był noszony w pozycji leżącej, ale wolę zaczekać aż skończy 2 miesiące i dopiero zacząć je użytkować tak naprawdę. Ale uważam, że jest ok.

Pozdrawiam
Żabka i wrzeszczący Mikołaj

Znasz odpowiedź na pytanie: Nosidełko Chicco Go Plus

Dodaj komentarz

Dla starających się
A jak z temperaturka?
dzisiaj,bo zmiana czasu i ja zawsze mierze o 5.30.Ciku moze ty cos doradzisz.O ktorej mam sie obudzic?Jestem okropnym spiochem i nawet jak budze sie o 5.30 to zasypiam z tym
Czytaj dalej
Polecam
rumianek na kolki!
poleca moja mama...twierdzi ze nic lepszego dla dzidzi....czyli zagotowac wode z cukrem i zaparzyc saszetke.. pozd dorota...termin...1 czerwca!
Czytaj dalej