nowe “rankingowe” konto

Założyłam tak jak ustaliłyśmy 🙂
Konto nazywa się ranking a po hasło prosze się do mnie zgłaszać na priva – będę odsyłać też na priva.
Dla niezorientowanych – to konto OD POCZĄTKU CZERWCA będzie jedynym obsługującym ranking.Tu proszę zapisywać zmiany w rankingu.Opiekować się nim będziemy wspólnie ale dla ograniczenia bałaganu – zapraszam tylko pewne sowich możliwości i umiejętności i bardzo aktywne uczestniczki forum. Mam nadzieję że reszta się nie obrazi – tak po prostu będzie łatwiej i nie narobimy sobie bałaganu :)))))))
Zapraszam na priva po hasło (albo na mojego priva – baby)
Baby

Edited by ranking on 2003/05/22 11:09.

5 odpowiedzi na pytanie: nowe “rankingowe” konto

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: nowe “rankingowe” konto

Chyba głupia jestem, przyznaję się bez bicia, bo nic nie rozumiem:-(
Ja i tak na razie nic nie działam,ale czy ktoś może mi wyjaśnić, co mam zrobić, kiedy już będę wiedziała, co i jak z moimi staraniami?
Dzięki z góry.

Marysia zwana riibą

komkoma Dodane ponad rok temu,

Re: nowe “rankingowe” konto

Zaraz sie zglosze po haslo, tylko jesli wczesniej dobrze zrozumialam, to konto ma dzialac od czerwca i obslugiwac tytul posta, ktory wtedy powstanie “Ranking Czerwiec”.

[Zobacz stronę]

baby Dodane ponad rok temu,

Re: nowe “rankingowe” konto

Tak tak dobrze zrozumiałaś – sorki , zaraz poprawie wiadomość i się w ogóle podpiszę :))))) zapomnialam ze to nie moje konto :)))))

Gosia z Leszna

baby Dodane ponad rok temu,

Re: nowe “rankingowe” konto

do końca maja wpisuj się pod rankingiem maj a od czerwca pod rankingiem czerwiec – różnica polega na tym że tamten ranking prowadziła jedna osoba a ten będzie prowadzony przez kilka dziewczyn (z różnych powodów). Zaraz poprawię wiadomość i będzie wszystko wiadomo

Gosia z Leszna

ciku Dodane ponad rok temu,

Re: nowe “rankingowe” konto

Ok – przeczytalam . Fajnie ze to zrobilas teraz bedzie wiekszy porzeadek. Ja chyba dobrze sie nadaje do prowadzenia rankingu wiec w razie braku kard moge to robic. dostep do kompka mam caly czas.

Ciku
wykresik

Znasz odpowiedź na pytanie: nowe “rankingowe” konto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Nazwisko dziecka - rejestracja w USC
Mam pytanko do doświadczonych mamuś. Ojcem mojego dzieck anie jest mój mąż (nie jesteśmy razem już 4 lata). Niestety, nie mamy rozwodu. Dowiedziałam się, że dziecko "z urzędu" otrzyma nazwisko
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
FAJNA GAZETKA
Wczoraj kupilam fajna gazetke,dodatek do "mamao to ja"-encyklopedia ciąży.Jest w niej mnóstwo interesujacych tematów dla ciężarówek,dieta, ćwiczenia ,wyprawka, seks,tydzień po tygodniu rozwój dzdziusia,itp. Warto kupić LESZCZYNKA I FASOLKA 8.10
Czytaj dalej