nówka nieśmigana;)

tak, właśnie jestem zupełnie nowa w tej materii nigdy wcześniej nie planowałam, nie interesowałam się tym co zrobić by mogło być lepiej. Myślałam, owszem ale na myśleniu się kończył, ale koniec. Wziełam się do roboty;) Założyłam swoja karte na FF zaczynam obserwowac swój organizm, sprawdzać temperature, śluz, etc. Może mi ktoś pomoże i zasugeruje jak można to wszystko ogarnąć, od czego zacząć:) Z chęcią posłucham bo jestem świeżynka.
Moja sytuacja wygląda tak: ciąż-3 dzieci żywych-1;) tak naukowo chyba by tobrzmiało, a tak po naszemu;) 1 ciąża poroniona w 8tc. 2 ciąża patologiczna, dużo, bardzo dużo się działo, ale zakończenie szczęśliwe, dziecko moje ma obecnie 13 miesięcy skończone. 3-ciąza teraz była, była ciąża biochemiczna, najprawdopodobnie, tak by wynikało z objawów, oraz po wizycie u ginekologa. Macica, wskazywała oznaki że zarodek był zagnieżdżony w niej, śluz który się wydzielał, był śluzem mogącym wskazywać na ciążę. Moje objawy były podobne do pierwszej ciąży, no ogółem wszystko mówiło, że coś się zaczeło dziać a organizm znowu odrzucił zarodek:( Szkoda, właśnie mam pierwszy dzień kolejnego cyklu, organizm sam się wyczyścił Tak więc witajcie i prosze o udzielanie porad;)

1 odpowiedzi na pytanie: nówka nieśmigana;)

Dodane ponad rok temu,

Re: nówka nieśmigana;)

Witam!
Ja dopiero się staram i niewiele mogę Ci pomóc. Jednakże witam gorąco i życzę szybkiego ustalenia przyczyny nie utrzymania ciąży oraz szybkiego zasasolkowania.

Pozdrawiam ines

13 cykl starań rozpoczęty

Znasz odpowiedź na pytanie: nówka nieśmigana;)

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Czy to normalne? że nie chce nic jeść ?
Dziewczyny powiedzcie, bo ja to juz nie mam siły i nie wiem gdzie tkwi przyczyna- Od tygodnia syn jest na antybiotyku i od momentu ( a zbiegło sie to w
Czytaj dalej
Karmienie
ile minut trwa u was karmienie piersia?
dziewczyny ile u was trwa pojedyncze karmienie piersia?ile minut maluch mniej wiecej je?moj maly ma przeszlo 5 tygodni.we wszystkich ksiazkach i gazetach pisze ze powinno wynosic od 15 do 20
Czytaj dalej