Forum: Szkolniaki

Nowoczesna świetlica dla dzieci.

Szanowni Państwo!
Zajmuję się projektem, którego celem jest zbadanie celowości otworzenia świetlicy nowoczesnego typu (wyposażonej w gry i zabawy edukacyjne, konsole, na których dzieci pod opieką animatorów mogłyby rozwijać się psychofizycznie, urządzenia ułatwiające edukację muzyczną, itp.). W związku z tym, chciałbym zadać Państwu kilka pytań. Mianowicie:
1. Czy mają Państwo problem z zajęciem się dzieckiem po jego zajęciach (ewentualnie, gdy chodzi do szkoły na popołudnie – rano)?
2. Czy zatrudniają państwo osobę do opieki nad dzieckiem?
3. Czy dziecko uczęszcza na zajęcia dodatkowe (sportowe, językowe) – jeśli to możliwe, chciałbym zapytać o cenę takich zajęć.
4. Czy uważa Pan/i, że szkoła zapewnia dobrą opiekę, która pomaga w rozwoju dziecka, po jego zajęciach?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na wyżej wymienione pytania. Jeśli nie na wszystkie, to proszę choć o ogólne odniesienie się do tematu, bardzo mi na tym zależy.
Pozostaję otwarty na wszelkie Państwa sugestie.
Pozdrawiam.

1 odpowiedzi na pytanie: Nowoczesna świetlica dla dzieci.

medeja Dodane ponad rok temu,

ad.1. Chyba kazdy rodzic, ktory pracuje standardowo tj. 8 godzin od godz.8 lub 9 ma problem. Zwlaszcza na poczatku edukacji, kiedy lekcje koncza sie o 11.00 lub 12.00. Bo jak tu sie zajac dzieckiem w pracy??? Chyba, ze ktos pracuje noca lub nie pracuje.

Znasz odpowiedź na pytanie: Nowoczesna świetlica dla dzieci.

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Specjalistka od przyrody pilnie poszukiwana !!!
Dziewczyny, moja Zu musi na jutro zrobić zielnik, wkleiła jakieś liście i musi dopisać do nich nazwy drzew z jakich pochodzą... Czy jest tu jakaś specjalistka, która mogłaby pomóc, ja się
Czytaj dalej
Polecam
Jakie czasopisma wybrać dla dzieciaków?
Czy możecie polecić jakieś czasopisma dla dzieci w wieku 7 i 8 lat? Potrzebuję czegoś rozwijającego, bo słabo mi się robi jak patrzę na te wszystkie kolorowe gazetki, gdzie jest
Czytaj dalej