o spacerze-do miśka

Muszę Cię zmartwić, prawdopodobnie jeżeli dzidzia nie lubi wózka od samego początku niestety będzie tak dalej.U mnie właśnie tak było, Paulinka płakała od pierwszego spaceru dopóki nie zasnęła, jak się obudziła musiałam szybko lecieć do domu (była to zima), tak więc nie mogłam zbyt daleko się oddalić. Teraz (ma prawie 8 miesięcy) mój spacer wygląda w ten sposób, że jak np.idę do sklepu, to jeszcze jedzie w wózku, z powrotem muszę nieść ją na rękach i do tego jeszcze zakupy. Myślałam, że jak będzie siedzieć, będę wybierać się na dłuuugie spacery (może na rączkach byłyby to długie), ale niestety pomyliłam się.

mania

1 odpowiedzi na pytanie: o spacerze-do miśka

misiek25 Dodane ponad rok temu,

Re: o spacerze-do miśka

MAnia, ale wiesz wpadlam na WSPANIALY W SKUTKACH pomysl i wsadzilam ja do fotelika samochodowego. gondolke moge sobie juz wywalic (kurcze tania to ona nie byla), ale przynajmniej Malenjka od 3 dni jest na spacerze i po obudzeniu sie widzi mnie i wie ze jest ok. moze wypróbuj?
Pozdrawiam
MAti

Znasz odpowiedź na pytanie: o spacerze-do miśka

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
jak przechowujecie swoj pokarm?
Moze glupie ze tego nie wiem, ale: 1. wiem ze musze kupic odciągarkr i buteleczki 2. i chyba potem wsadzic to do zamrozenia ale:ile moge to przechowywac? czy to sie potem jakos
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
problem z bakteriami
dziewczyny powiedzcie czy można jakoś samemu stwierdzić że się ma problem z bakteriami czy tylko w drodze specjalistycznego badania u lekarza?
Czytaj dalej