Obciachowe pytanie :)

Czesc.
Chce zrobic smazone, zielone pomidory w/g Fanny Flag. Glownie dlatego, ze slimaki jakos zezeraja z krzaka te czerwone, zanim zdaze sie zorientowac… I teraz pytanie..hm…czy zielone pomidory to jakas specjalna odmiana, czy chodzi o kazde zielone, zerwane zanim dojrzeja??? 🙂 Bo chyba zrobie te moje zielone i najwyzej zaprosze na nie kogos, kogo nie lubie i zobaczymy czy przezyje 🙂 Pozdrowionka dla kucharek !

Nowinka

5 odpowiedzi na pytanie: Obciachowe pytanie :)

iwonek Dodane ponad rok temu,

Re: Obciachowe pytanie 🙂

;-))nie odpowiem na Twoje pytanie w 100% (ale chyba można zrobić po prostu niedojrzałe pomidory…). wydaje mi się, że moja mama tak robiła, a ja jeszcze żyję.;-)
super pomysł z tym nielubianym gościem, hi hi hi.
pozdr.

Iwonka i dzidzia (27.01.05)

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: Obciachowe pytanie 🙂

Zielone pomidory są odrębną odmianą pomidora. Moja mama używała takich do jednej sałatki. Są one z reguły twarde i inne w smaku niż tradycyjne.

Joanna i Michaś

ciku Dodane ponad rok temu,

Re: Obciachowe pytanie 🙂

Nigdy by mi do glowy nie przyszlo, ze to jest obciachowe pytanie. Chetnie sama poczytam:)

Kacperek

nowinka Dodane ponad rok temu,

Odpowiadam !

Mata spoznilas sie z informacja 🙂 Pomidorow niedojrzalych uzylam…:) I nakarmilam.. No…kogo…? Tak, tak… najblizsza rodzine.. jedynego zywiciela w tym popologowym okresie 🙂 O ja nieodpowiedzialna 🙂 Ale przezyl !!! I nawet mlaskal… Dopiero kiedy wyjawilam, ze to z naszego ogrodka, przestal mlaskac… Za to ja troche zdjadlam 🙂 Fanny troche przesadza, ze to niebo w gebie. To sa po prostu zielone, smazone pomidory i zamiast smazenia polecam raczej czytanie – powiescidlo takie sobie, ale cieple i z hollywoodzkim zakonczeniem. Dla kogos kto ma wszystkiego dosc:)

Nowinka

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: Odpowiadam !

No to teraz wiecie jak smakują smażone niedojrzałe pomidory, hihihi. Zawsze to jakieś doświadczenie.

Joanna i Michaś

Znasz odpowiedź na pytanie: Obciachowe pytanie :)

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
Narodziny Oli (cc)- opis
Nie wiem czy powinno to być tutaj, ale najwyżej prosze przekierować. [b]sobota 7.08.04 [/b] Uparłam się, żeby zrobić USG. Miałam nosa. Główka u góry, skierowanie na cc. [b]RÓBCIE USG PRZED PORODEM!![/b] [b]Wtorek 10.08.04 [/b] Spakowałam
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
nieszczęsny cukier...
Wszoraj robiłam test z 50 g glukozy. Wyniki mam następujące: 95 na czczo i 145 po 1 godzinie. Jak gdzieś wyczytałam za dużo i grozi mi cukrzyca ciężarnych i wszystko
Czytaj dalej