objawy

co do objawów, to właśnie w tym miesięcu niespecjalnie widoczne. Piersi mnie bolą i co jakis czas kłuje mnie w środku. No i ten dziwny śluz niby płodny od 24 dc….. No i przede wszystkim brak @ !!!!! No i ciągle mam ochotę na kwaśne, a cytrusy mogłabym jeść kilogramami!!! W niedzielę nie pisałam, bo w domu z netem krucho. dziekuje Wam z całego serca za wszystkie maile, to straszna radocha, jak ktoś się interesuje losami drugiej osoby….. A tłuściutka kreseczka jeszcze nie zniknęła!!!! Ale ją chyba wypatrzę….. Zarejestrowałam się do lekarza na jutro – zobaczymy co powie. Ale się cieszę!!! A jak się Misiek ucieszył!!! jak to swiat w ciągu jednej sekundy obraca się do góry nogami!!!! Tak niewiele do szczęścia potrzeba – jednej różowej kreski! Ja chyba dziś nie zasnę….. Teraz się niepokoje, żeby było wszystko w porzadku, ale wierzę w to. Rodzicom chcemy powiedzieć w Wigilię. Dlatego mi bardzo zależy na USG. Mam nadzieję, że będzie widać choć tycieńką kropeczkę… Jeszcze raz spojrzałam na teścik…. I jest…..

1 odpowiedzi na pytanie: objawy

Dodane ponad rok temu,

Re: objawy

To będą najpiękniejsze Święta na świecie 🙂 Pomyślę o Tobie i wielkie gratulacje 🙂

[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: objawy

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Karmienie nocne
Dziewczyny, podzielcie sie swoimi uwagami na temat karmienia nocnego. Moj Mikolaj za tydzien skonczy 5 miesiecy, a w nocy to roznie bywa, czasami co 2 godziny sie karmimy, naprawde zadko zdarzy
Czytaj dalej
Polecam
Znalazłam idealny krem do pupy :)
w końcu! To krem Bubchen - w płaskim okrągłym pudełku. Zdetronizował wszystkie, które używałam do tej pory :) Kaśka z Natusią (20 miesięcy :-)
Czytaj dalej