OBJAWY CIĄŻY

SLUCHAJCIE CZY SKURCZE I KŁUCIE W DOLE BRZUCHA, BOLE PIERSI ALE TO W TEN SPOSOB JAKBY KTOS MI W SRODKU ZA NIE CIAGNAL UCZUCIE RWANIA I CZASAMI TAK JAK BYM ICH NIE CZULA I POSMAK W BUZI JAK BYM GARDLO MIALA CHORE TO MOZE BYC TO??CYKLE MAM 30 DNIOWE DZISIAJ JEST WLASNIE TEN DZIEN KIEDY POWINNA BYC @. CO WY NA TO CZY MOZE NIE EKSCYTOWAC SIE TYM ZA BARDZO?

3 odpowiedzi na pytanie: OBJAWY CIĄŻY

zuzanna Dodane ponad rok temu,

Re: OBJAWY CIĄŻY

te objawy to moze byc TO ale wcale nie musi
zaczekaj jesczze kilka dni i testuj

Zuzanna 14 cykl starań

jakajakaja1 Dodane ponad rok temu,

Re: OBJAWY CIĄŻY

DZIEKUJE TOBIE ZA ODPOWIEDZ ZAWSZE JEST JAKAS NADZIEJA:)

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: OBJAWY CIĄŻY

to oczywiście mogą być objawy ciąży ale problem polega na tym, że objawy ciąży i objawy fasolkowe są bardzo do siebie podobne.
Jeżeli @ nie przyszła to po prostu zatestuj, już powinno wyjść tylko z porannego meczu. Polecam test quick vue z dzidziusiem na pudełku :-))

Trzymam kciuki i odezwij się po!

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Znasz odpowiedź na pytanie: OBJAWY CIĄŻY

Dodaj komentarz

Dla starających się
Przymusowe wstrzymanie starań
Hej dziewczyny ! od kwietnia 03 staramy się z mężem o bajbuska. Ale do listopada nic się nie wydzarzyło, a 23.11. wylądowałam w szpitalu na chirurgii o okazało się że
Czytaj dalej
Dla starających się
nie wiem co robic..
hej moje kochane, dla wszystkich Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby było jak najwięcej wśród nas fasoleczek!!!!!! Dziewczyny mam problem, wiem,że może błachy,ale jestem chyba za bardzo już tym wszystkim zakręcona
Czytaj dalej