Forum: Karmienie

Obraziła się na butelkę?

Kurcze, mam spory problem. Ania wywinęła mi niezły numer. Od soboty nie chce pić mleka z butelki, akceptuje tylko pierś, a ja za miesiąc do pracy. Jestem w szoku, bo piła z butelki praktycznie od urodzenia. Często ściągałam mleko i wychodziłam coś załatwić. A ostatnio, to znaczy od dwóch tygodni podawałam jej z butli Bebilon Pepti i wszystko było OK. Myślałam, że może coś jej się odwidziało i tego Bebilonu nie chce, ale nie, mojego mleka też nie chce się napić z butelki. Na dodatek jedzenie łyżeczką też jeszcze tak średnio jej wychodzi, więc w ogóle nie wiem co robić. Próbowałam ją przetrzymać, że jak będzie bardzo głodna to zje, ale nic z tego
Może kupić jakąś inną butelkę? Do tej pory używałam Aventu.
Co radzicie?

5 odpowiedzi na pytanie: Obraziła się na butelkę?

misia27 Dodane ponad rok temu,

Ja używałam Tommee Tippee i mała bez problemu zaakceptowała tą butelką (kształt podobny do piersi), myślę że dlatego też nie było też większych problemów z odstawieniem jej. Bebilon jej nie smakował-pije Nan, a teraz Nestle Junior. Życzę powodzenia:Kciuki:

mamusiapaulinki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rybcia001:Kurcze, mam spory problem. Ania wywinęła mi niezły numer. Od soboty nie chce pić mleka z butelki, akceptuje tylko pierś, a ja za miesiąc do pracy. Jestem w szoku, bo piła z butelki praktycznie od urodzenia. Często ściągałam mleko i wychodziłam coś załatwić. A ostatnio, to znaczy od dwóch tygodni podawałam jej z butli Bebilon Pepti i wszystko było OK. Myślałam, że może coś jej się odwidziało i tego Bebilonu nie chce, ale nie, mojego mleka też nie chce się napić z butelki. Na dodatek jedzenie łyżeczką też jeszcze tak średnio jej wychodzi, więc w ogóle nie wiem co robić. Próbowałam ją przetrzymać, że jak będzie bardzo głodna to zje, ale nic z tego
Może kupić jakąś inną butelkę? Do tej pory używałam Aventu.
Co radzicie?

U nas pomogła zmiana smoczka na lateksowy. Silikonowy mu nie pasował.
Ale pamiętam jak ja miałam wrócić do pracy poszłam do lekarki poradzić się jakie mleko dawać i ona mi odradziła, że jak mnie nie ma w domu to:
1. kaszka
2. obiadek
3. ewen. deserek
Potem ja już jestem i daję cycusia. Oczywiście przed wyjściem też go karmię.

rybcia001 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Misia27:Ja używałam Tommee Tippee i mała bez problemu zaakceptowała tą butelką (kształt podobny do piersi), myślę że dlatego też nie było też większych problemów z odstawieniem jej. Bebilon jej nie smakował-pije Nan, a teraz Nestle Junior. Życzę powodzenia:Kciuki:

Niestety o zmianie mleka nie ma mowy. Musi być apteczne – dla alergików. W grę wchodzi tylko Bebilon Pepti lub Nutramigen, ale z tych dwóch to Pepti jest smaczniejszy. Poza tym jej nie chodzi o smak, tylko o butelkę. Mojego mleka ściągniętego do butelki też nie chce pić:(

rybcia001 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mamusiaPaulinki:U nas pomogła zmiana smoczka na lateksowy. Silikonowy mu nie pasował.
Ale pamiętam jak ja miałam wrócić do pracy poszłam do lekarki poradzić się jakie mleko dawać i ona mi odradziła, że jak mnie nie ma w domu to:
1. kaszka
2. obiadek
3. ewen. deserek
Potem ja już jestem i daję cycusia. Oczywiście przed wyjściem też go karmię.

Myślałam o tym, ale ja chciałabym już całkowicie przejść na karmienie sztuczne. Ania ma AZS i muszę być na diecie bezmlecznej i bezjajecznej i jeszcze trochę tych „bez” jest, więc mam już dosyć.

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Spróbuj zmienić smoczek na inny albo na ustnik niekapka (do Aventu możesz dokupić takie miękkie ustniki, pasują też do butelek). Może za słabo leci dlatego nie chce pić z butli?

Znasz odpowiedź na pytanie: Obraziła się na butelkę??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
czy i ja mogę prosić ....
o kciuki? piątek godzina 13 mam rozmowę - bardzo dla mnie ważną ... nieśmiało poproszę :Niepewny:
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
U Was też to świństwo panuje?????
Mowa o infekcji wirusowej, która wyłącza z życia na jakis tydzien. Własnie mnie mdli, mam dreszcze, gorączke...jeszcze tylko ja zostalam w rodzinie, która nie chorowała tej wiosny:((((( Wiem, ze jutro zacznie sie
Czytaj dalej