Od gina

Właśnie wróciłam od mojej gin, w związku z tym wysokim ASO i bolącymi jajnikami. Z wys. wyniku nie była zadowolona, dała mi namiary na dobrego reumatologa, już wiem że to mogła być przyczyna poronienia. Powiem Wam jeszcze co mi powiedziała: że osoby które mają reumatoidalne zapalenie stawów (ale brzmi), moga mieć problemy z zajściem w ciąże i z jej donoszeniem, albo dzidzia może miec wady. Chyba wiecie co czuję…. ech! Co do jajników to nie może zacząć leczenia, gdyż nie ma pewności czy nie jestem w ciąży, dopiero jak przyjdzie @ kazała się zgłosić, zrobi odrazu USG jajników. Tak więc zaczynam walkę z tym choróbskiem, a później będę walczyć o fasolkę!!!!! nie wyobrażam sobie nawet sytuacji, że nigdy nie będę mogła jej mieć!!!!!!! a teraz pozostaje mi czekać na wstretnego małpiszona który ma się zjawić 18.09, pozdrawiam

Kasiek

5 odpowiedzi na pytanie: Od gina

 1. Re: Od gina

  kasiek, i dobrze, ze nie wyobrazasz sobie ze nie bedziesz miec fasolki, bo na pewno bedziesz ja miec!
  Trzymaj sie!

  Gosia
  [Zobacz stronę]

  • Re: Od gina

   Kasiu, oczywiście, że będziesz miała piękną fasolkę, a na pewno nie jedną (ale Ci prorokuję, co??)
   Popatrz, medycyna idzie naprzód w tylu sprawach, a założę się, że więcej osób ma podobny do Twojego problem i na pewno wszystko jest OK! Tylko teraz trzeba się ostro wziąć za leczenie!!!

   Marysia zwana riibą

   • Re: Od gina

    Bedziesz miec,bedziesz:)upartosc to droga do celu!!!!!!!!!!!!!

    • Re: Od gina

     Bądź dzielna i pokonaj to wstrętne choróbsko – niech poczuje z kim ma do czynienia ! Będzie dobrze – zobaczysz jeszcze kiedyś doczekasz chwili, w której po raz pierwszy usłyszysz to piękne słowo: MAMA !
     Pozdrawiam i mocno ściskam na odległość

     Magda

     • Re: Od gina

      Jestem z Tobą, Kasiek, trzymaj się…!
      Anita

      Znasz odpowiedź na pytanie: Od gina

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo