Forum: Karmienie

Od kiedy biszkopty?

kiedy mogę zacząc dawać swojemu synkowi biszkopty, i czy tylko do rączki do gryzienia czy np. można do mleka dodać i wtedy taka papka wyjdzie.
U mnie nigdzie nie ma bezglutenowych czy któraś daje takie zwykłe jeżeli tak to jakiej firmy.
Dodam że Szymek za kilka dni kończy 8 m-cy.
Aha a banana też już można czy jeszcze nie?

Sabka i Szymonek ur. 24.10.2002

2 odpowiedzi na pytanie: Od kiedy biszkopty?

ola2 Dodane ponad rok temu,

Re: Od kiedy biszkopty?

Moja Asia urodziła sie 8 listopada , je biszkoptu bezglutenowe od miesiąca, mocze je np w soczku i cos dodaje, np truskawki , brzoskwinie – dobry deser, sklep z takimi biszkoptami mam 20 km ode mnie, więc teraz daje jej normalne. A banana tez dałam tyle że ona go nie lubi.
Ola

wiolar Dodane ponad rok temu,

Re: Od kiedy biszkopty?

Ja mojemu synkowi daję biszkopty bezglutenowe firmy Glutenex. Firma ta prowadzi sprzedaż wysyłkową swoich produktów. Ma swoją stronę w interniecie. A to jest adres e-mailowy do nich: [email][email protected][/email]. Zapytaj o punkty sprzedaży ich wyrobów w twoim mieście.

Wiola i Michałek (10 miesięcy)

Znasz odpowiedź na pytanie: Od kiedy biszkopty??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Jaka woda-do dziewczyn karmiacych sztucznie
Karmie mojego Kamila sztucznie,mlekiem NAN 1 H.A.Uzywam wody Zywiec,przegotowanej.Zastanawiam sie,czy to konieczne?Jakiej wy wody uzywacie?W szpitalu,jak go dokramialy polozne, to uzywaly wody z kranu. [img]http://foto.onet.pl/upload/38/81/_114461_n.jpg[/img] Kasia i Kamilek urodzony 15 maja 2003
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
pielucha ortopedyczna
czy wasze maluchy musiały nosić pieluchę ortopedyczną, jak długo i z jakim skutkiem. moja agulka nosi ją pięć tygodni, za tydzień mamy wizytę u ortopedy i chciałabym się dowiedzieć czego
Czytaj dalej