Forum: Karmienie

Od kiedy szyneczka?

Od kiedy można podać szyneczkę? Ja wprowadzam nowości bardzo ostrożnie. Wiktoria je głównie te papki słoiczkowe, nie chce jeść inaczej i nie będę ją zmuszać. A święta tak mnie tą szynką natchnęły.
Pozdrawiam

_______________________
Magda i Wiktorka 15.03.2005

2 odpowiedzi na pytanie: Od kiedy szyneczka?

magdasz Dodane ponad rok temu,

Re: Od kiedy szyneczka?

Jezeli je tylko papki to raczej poczekaj z szynka. Zobacz najpierw czy chcialaby cos pogrysc (nie ma raczej sensu miksowac wedliny). Ja zaczelam od grubo startej gotowanej marchewki. Zobaczysz czy Wiktorka rusza buzka jakby gryzla i potem sprobuj kilka innych miekkich rzeczy.
Pozdrawiamy

Magda i Daniel (22.02.05) 9m

magdzik1 Dodane ponad rok temu,

Re: Od kiedy szyneczka?

Magda próbuje jej dawać inne rzeczy oprócz papek np. mięsko z kurczka takie postrzępione aklbo chrupki kukurydziane, no właśnie dlatego, żeby nauczyć ją gryźć. No w sumie masz racje szynka trochę za twarda.
Pozdrawiam

_______________________
Magda i Wiktorka 15.03.2005

Znasz odpowiedź na pytanie: Od kiedy szyneczka??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
ucisk na żebro
Dziewczyny, od dobrych 3 tyg. dokucza mi ból pod prawą piersią. Ginka sprawdziła i powiedziała, ze mam ucisk na żebro. Na początku to było do wyrobienia ale teraz to prawie
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Zdrowe niejadki
Moja córa nigdy nie jadła dużo ale jej "porcje" są co raz mniejsze. Właściwie ona prawie nic nie je. Np. ok. 7 rano 200 ml mleczka (nie zagęszczanego niczym), potem
Czytaj dalej