Forum: Szkolniaki

Oddam za darmo kody do gry edukacyjnej o wartości 49zł

Działam aktywnie w radzie rodziców szkoły podstawowej do której chodzi moje dziecko. W naszej szkole przeprowadzany jest program pilotażowy-testowy nowej matematycznej gry edukacyjnej. Z ostatniego zebrania zostało mi 11 kodów licencyjnych na te grę, także pomyślałem że rozdam je za darmo wśród rodziców na forum bo inaczej się zmarnują a normalnie kosztuje to 49zł.

Gra jest skierowana do dzieci w klasach szkoły podstawowej, które spędzają czas przed ekranem komputera. Limituje ona skutecznie i bezboleśnie czas spędzony przez dziecko przed komputerem. Dziecko otrzymuje dostęp do komputera, gdy zdobędzie określoną ilość punktów za poprawne odpowiedzi na zadania.

Materiał jest przygotowany zgodnie z nową podstawą programową dla każdej klasy, także dziecko nie ma problemu z zadaniami, a utrwala wiedzę z lekcji i rozwija nowe umiejętności.

Ten program uruchamia się za każdym razem gdy dziecko włączy komputer, także ja mam to z głowy. Dzięki tej systematyczności mój Grześ zrobił przez ostatni tydzień 278 zadań z matematyki, także jest to samodzielne i bezbolesne 🙂

jeśli ktoś chce przetestować tą gre to niech napisze tutaj w tym temacie, a ja podeśle kod licencyjny i informacje skad to pobrać w prywatnej wiadomości.

8 odpowiedzi na pytanie: Oddam za darmo kody do gry edukacyjnej o wartości 49zł

mamusia11 Dodane ponad rok temu,

ja chętnie przetestuje, prosze o przeslanie informacji 🙂 Moje dziecko ma problemy z matematyka wiec taki program moze mu pomoc.

raczek1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Mamusia11:ja chętnie przetestuje, prosze o przeslanie informacji 🙂 Moje dziecko ma problemy z matematyka wiec taki program moze mu pomoc.

Gra wysłana 😉

betrisa Dodane ponad rok temu,

mój jest uzależniony od komputera to poproszę jeżeli można:)

beata76 Dodane ponad rok temu,

Poproszę również jeśli jeszcze można 🙂

aneczka1411 Dodane ponad rok temu,

poprosze jesli mozna

raczek1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez betrisa:mój jest uzależniony od komputera to poproszę jeżeli można:)

sprawdźcie skrzynkę odbiorczą 🙂 zostało jeszcze kilka kodów, jeśli ktoś chcę skorzystać to proszę się spieszyć! 😉

rena12 Dodane ponad rok temu,

ja też poproszę

raczek1 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rena12:ja też poproszę

wysłany 😉

Znasz odpowiedź na pytanie: Oddam za darmo kody do gry edukacyjnej o wartości 49zł?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Uzytkownicy czteropostowi.
Ze po rozczlonkowaniu forum zrobi sie malo zachecajace do pisania bylo do przewidzenia. Zycie toczy sie w kacikach miesiecznych i malo kto nos wystawia dalej bo faktycznie trudno to ogarnac. Ze nie
Czytaj dalej
Książka kucharska
co by tu wrzucic na pizze
zakladam nowy temat, ale moze jesli sie da, adminki moga go podkleic w innym miejscu nie przepadam za pizza jakos specjalnie, ale robie dosc regularnie, bo moje chlopaki lubia i chetnie
Czytaj dalej