odstawienie tabletek anty.

mam pytanie: jak długo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mój organizm zacznie normalnie funkcjonować (chodzi mi o regularne miesiączki)?

5 odpowiedzi na pytanie: odstawienie tabletek anty.

tysia Dodane ponad rok temu,

Re: odstawienie tabletek anty.

no coz, trudno powiedziec
jest to bardzo indywidualna sprawa – u kazdej z nas organizm troszeczke inaczej reaguje na wszelkiego rodzaju zmiany. I tak u niektorych miesiaczki po odstawieniu tabletek staja sie bardzo nieregularne a inne nie maja zadnego problemu.
mi wlasnie tabletki pomogly uregulowac moj cykl, teraz mam zawsze rowniotko co 29 dni a wczesniej………..roznie bywalo. Dlatego trudno mi jednoznacznie odpowiedziec na twoje pytanie.

Tysiaczek

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: odstawienie tabletek anty.

Mnie też się wyregulowały cykle. Po odstawieniu miałam 27, 26 potem 25 dni i od jakiegoś czasu właśnie 25-dniowe cykle mam. Myślę, że to zależy od organizmu.

Marysia zwana riibą

aneczka-k Dodane ponad rok temu,

Re: odstawienie tabletek anty.

ja po tabletkach miałam istny “sajgon” no i jeśli teraz to nie ciąża to dalej go mam. Zanim zaczęłam brać tabletki to miałąm nieregularne cykle tak 26 do 35 dni a teraz któryś miesiąc z kolei 43, 44 no a teraz 58 dni. CZyli pomieszanie z poplątaniem 🙂

ania

ninka Dodane ponad rok temu,

Re: odstawienie tabletek anty.

Każda z nas jest inna więc trudno powiedzieć. Generalnie po oddstawieniu tabletek organizm od razu podejmuje pracę (chormony) ale niestety trudno jest określić jak to na prawdę będzie wyglądało.

pozdrawiam

Ninka
[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: odstawienie tabletek anty.

brzydko mowiac – cholera wie. Ja odstawilam w marcu, a jak do tej pory mam miesiaczki wywolywane duphastonem, a owulacje clostilbegytem….i sama z siebie nie robie nic. rozleniwilam sie;)

Sylvie

Znasz odpowiedź na pytanie: odstawienie tabletek anty.

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
my tez po wizycie w por. rehabilitacyjnej
...wylądowalismy tam bo Igor namietnie odgina sie do tyłu i ma problemy z trzymaniem prosto główki... No i pani dr po zbadaniu stwierdziała, ze takie zachowania są niestety wynikiem złych
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Planowany dzidziuś?
Skoro już nauczyłam się obić ankiety, to może jeszcze pytanko... czy Wasze dziecko było planowane i wystarane, czy mniej lub bardziej przypadkowo - wpadkowe... Moje raczej wpadkowe, o tyle że nie
Czytaj dalej