ogladzalyscie w srode TVN Fakty ?

czesc, tu AGA, znana niektórym uczestnikom z forum gazety; przez pewien czas przygladałam się temu forum, ale dopóki nie założyłam sobie swojej prywatnej skrytki, nie miałam możliwości się zarejestrować i uczestniczyć w dyskusji; a teraz do rzeczy; a propos nagłośnienia – we wczorajszych Faktach wieczornych w TVN był króciutki, jak to w Faktach, material o problemach niepłodności. Zacytuję kilka wypowiedzi, które pamiętam: „co 5 para ma problemy”, „in vitro kosztuje od 3 do 10 tys. zł wraz z lekami” (ta górna granica chyba troszeczkę zawyżona, choć jak się doda konieczność zrobienia wielu badań przed pierwszą próbą to jakoś do niej dojdziemy), „na drogie leczenie stać tylko 1% par” (to z kolei pewnie troszkę zaniżone, ale z pewnością robi wrażenie) i wypowiedź przedstawiciela Minist. Zdrowia „wiemy, że jest to problem i myślimy nad tym, ale z pewnością w najbliższym czasie nic nie da się z tym zrobić” (czyli na nich te liczby nie zrobiły żadnego wrażenia). Opócz tego pokazali klinikę nOvum (laboratorium) i przytoczyli wypowiedź dr Lewandowskiego, powołującego się na zasdy odpłatności z ubezpieczenia tego typu zabiegów w Niemczech.To tyle o tym materiale.
A teraz sugestia. Może jednak zmontujemy silną ofensywę na wszystkie media – nawet tak króciutkie wzmianki, mam nadzieję, będą powoli uświadamiać społeczeństwu (które kompletnie nic nie rozumie, bo nie chce lub nie wie wiele na ten temat) i władzom (MZ), że to NA PRAWDĘ jest PROBLEM !

1 odpowiedzi na pytanie: ogladzalyscie w srode TVN Fakty ?

aska Dodane ponad rok temu,

Re: ogladzalyscie w srode TVN Fakty ?

Czesc Aga, tu Aska rowniez z forum gazety. Ja tez uwazam, ze powinnymy cos zrobic w naszej sprawie, ale zauwaz, ze takie sugestie pozostaja bez odzewu i to ze strony najbardziej zainteresowanych osob!!! Ja sie ucieszylam, ze cokolwiek ruszylo w naszej sprawie, a dziewczyny: „i tak sie nie uda”. No rece opadaja. Ja juz pisalam do prezydenta i dostalam odpowiedz, ze przekazano moj list do Ministerstwa Zdrowia. Jak nie odpowiedza, to znowu napisze do prezydenta i tak do skutku. Ale jak bede sama jedna, to co ja wskuram?

Znasz odpowiedź na pytanie: ogladzalyscie w srode TVN Fakty ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
sabat
Ogłaszam sabat, Drogie Panie wszystkie zainteresowane sabatem duszyczki zapraszam do siebie 22 czerwca godz 18:00 - 18:30. Adres będę podawać drogą prywatnej korespondencji, czekam na wiadomości, EwaP
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
Nowa klinika w Gdańsku
Polecam klinikę w Gdańsku-INVICTĘ . Leczyliśmy się w Białymstoku w Kriobanku i u podobno dobrego spec. w Gdańsku. W INVICTA nasza 2-ga(wcześniej było 8) insyminacja udała się. Dzięki tej klinice
Czytaj dalej