oj, mało płytek, mało…

Odebrałam wczoraj wyniki morfologii, i mój gin stwierdził, że robi się nam mało płytek krwi (teraz mam 120 000). Kazał zrobić badanie jeszcze raz za 10 dni, a jak będzie wynik poniżej 100 000 mam szybko do niego przybiec. Trochę mnie wystraszył. Czy wiecie coś o tym, z czym się taki wynik wiąże, może któraś z Was, brzuchatki, ma to samo? Coś mi się widzi, że to może dotyczyć krzepliwości. Mam nadzieję, że to się leczy, bo inaczej to słaba perspektywa przed porodem, zwłaszcza kiedy może się szykować cesarka. Proszę, napiszcie, jeśli coś wiecie więcej..

Gośka i Filipek (02.03.04, ale doktorek mówi że może wcześniej)

1 odpowiedzi na pytanie: oj, mało płytek, mało…

jjjjjjjjjj Dodane ponad rok temu,

Re: oj, mało płytek, mało…

no mało masz tych płytek, fakt to powoduje niekrzepliwośc krwi i pękanie naczynek krwionośnych, mój mąż miał takie coś rok temu, ale miał jeszcze sporo mniej tych płytek od ciebie, najlepiej idź do lekarza, mój m brał na to rutinoscorbin bo dobrze robi na żyłki, i jakieś leki ale nie pamiętam, bo lerzał w klinice. Ale ty nie masz aż tak źle , ale w twoim stanie zgłosiłabym się do lekarza specjalisty.

JoVi i…KTOŚ

Znasz odpowiedź na pytanie: oj, mało płytek, mało…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
zachodzace oczka
Dziewczyny pomozcie!! moze ktos wie i moze mi wyjasnic dokladnie co to jest "syndrom zachodzacego slonca" dodoam ze chodzi tu o oczka .. Karola i Wiki ( 30.10.2003 )
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Do dziewczyn, ktore mialy sprawe z zusem!
Hej! Wiem, ze niektore z was sadzily sie z zusem. Mnie tez to czeka za 3 tygodnie i chcialam sie dowiedziec, jak wam poszlo. Czy ktoras z was w ogole
Czytaj dalej