okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

dziewczyny, nie wiem, co to jest, wczoraj się schyliłam i nie mołam się odgiąć! Dosłownie po ścianach i wyjąc z bólu przyczłapałam do łóżka, poleżałam, trochę się poprawiło…wczoraj przez cały dzień i dzisiaj od rana boli, ale do wytrzymania…najgorzej jak wstaję z łóżka albo z krzesła, muszę to rozchodzić i robi się w miarę OK… masaż trochę pomaga, ale na krótko…czy to możliwe, żeby zaczęły mi się luzować jakieś kości? Jeżeli tak, to aż się boję co będzie dalej, przecież to dopiero środek 7 miesiąca! W ciąży z Piotrkiem w chyba miałam uciśnięty jakiś nerw, bo nie mogłam chodzić(ale to było zupełnie inne uczucie)-i to dopiero w 9 miesiącu! czy wy też tak może macie, a jeśli tak, to może macie jakieś sposoby?
Pozdrawiamy

Miśka, Piotruś 02.10.2003 i Córcia 30.09-1.10 2005

2 odpowiedzi na pytanie: okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

olasawadr Dodane ponad rok temu,

Re: okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

A może coś z dyskiem masz?:/Dobrze pójść z czymś takim do ortopedy- może się okazać, że potrzebna jest rehabilitacja i częste masaże- kręgosłup bedzie musiał wytrzymać jeszcze większe obciążenie, więc lepiej teraz go podratować niż później. A jak masz tego typu problemy to żelatynki więcej jeść musisz, żeby zwiększyć ilość mazi stawowej- galaretki, kisielki, żelki..
Pozdrawiam

uo79 Dodane ponad rok temu,

Re: okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

Niestety ja mam podobny problem, ale najgorzej jest jak trochę wiecej postoje, pochodzę lub posiedzę noi w nocy czasami daje mi ból o sobie znać.
Ja tez jestem drugi raz w ciąży ale teraz kręgosłup boli mnie gorzej niż przedtem. W środę idę do lekarza i dowiem się czy to jest normalne.
Oprócz kregosłupa bolą mnie krzyże.

Znasz odpowiedź na pytanie: okropny ból w dolnym odcinku kręgosłupa

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Przepuklina mosznowa
Mój synek od urodzenia ma przepuklinę mosznowa. Kiedy najlepiej wykonac zabieg jej usunięcia, bo pediatra twierdzi, zę można z tym poczekać aż dziecko podrośnie i wykonać zabieg przed pójściem do
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
alimenty-pomoc
Co się stanie jeżeli ojciec dziecka nie przyjdzie na rozprawę alimentacyjną?Jeżeli mieszkam razem z mamą i córeczką to wszystkie wydatki, np.czynsz podzielić na 3 osoby ? Ja nie pracuję a
Czytaj dalej