Opiekunka w Szczecinie – poszukuję

DZiewczyny, dajcie mi namiar na jakiąś agencję opiekunek w Szczecinie. A może znacie kogoś godnego polecenia? Idę do pracy i potrzebujemy od ok 21 września Pani do Kacperka.

Burbus i Kacperek 31.07.03

2 odpowiedzi na pytanie: Opiekunka w Szczecinie – poszukuję

Dodane ponad rok temu,

Re: Opiekunka w Szczecinie – poszukuję

mam kolezanke, ktora opiekowala sie dziecmi w domu, a takze na sali zabaw i z tego co wiem, aktualnie szuka zajecia, moglabym sie z nia skontaktowac i zapytac, czy w ogole jest “wolna” i dac Tobie namiar na nia (lub odwrotnie), by ewentualnie sie spotkac. Oczywiscie jezeli bylabys zainteresowana osoba mloda (ona ma 23 lata), bo wiem, ze niektore mamy preferuja raczej starsze panie do opieki.

colora + Szymonek (22.10.03)

burbus Dodane ponad rok temu,

Re: Opiekunka w Szczecinie – poszukuję

Dziękuję, ale raczej wolałabym kogoś starszego, chyba większe zaufanie mam do kobiet, które odchowały już swoje dzieci 🙂 W każdym razie bardzo dziękuję!
Pozdrawiam

Burbus i Kacperek 31.07.03

Znasz odpowiedź na pytanie: Opiekunka w Szczecinie – poszukuję

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
toxo w ciazyczy ktos mial
czesc kochane. w 7tyg dowiedzialam sie ze neisty niedawno zalapalam zakaznienie toxoplazmozy, chyba nie musze wam pisac co czuje. widzialm pieknie bijace serduszklo a wieczorem odebralam wyniki i SZOK poprostu
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak sobie poradzić z czasem
Dziewczyny, konkretnie robicie, żeby pogodzić opiekę nad dzieckiem, domowe sprawy, studia, zarabianie pieniędzy i nie oszaleć? Ja ciągle z czymś nie daję rady mimo, że pomagają mi dziadkowie Lenki (16
Czytaj dalej