opinie o żłobkach

Dziewczyny zamierzam od wrzesnia następnego roku oddać mojego synka do żłobka skończy wtedy 13 miesięcy. Chciałabym abyście mi zaproponowały jakąś strone gdzie mogłabym poczytać opinie o tych placówkach dodam że głównie interesuje mnie żłobek na Żoliborzu na Ks J. Popiełuszki bo pracuję na Żoliborzu. Chce już zacząć teraz poszukiwania bo słyszałam że jest bardzo ciężko dostać się i długo się czeka. A tak w ogóle to zwracam sie do mam dzieci które juz są w żłobkach czy nie żałujecie swojej decyzji a może lepiej wynająć nianię za każdą sugestię będę wdzięczna.

3 odpowiedzi na pytanie: opinie o żłobkach

ochanecik Dodane ponad rok temu,

Re: opinie o żłobkach

MYŚLĘ, ŻE JUŻ POWINNAŚ ZŁOŻYĆ WNIOSEK. JA CHCĘ TAKŻE ABY MÓJ SYNEK CHODZIŁ OD WRZEŚNIA (BĘDZIE MIAŁ 15 MIESIĘCY). ZŁOŻYŁAM JUŻ WNIOSKI W KILKU ŻŁOBKACH I WSZĘDZIE JESTEM NA LIŚCIE OCZEKUJĄCYCH. SKŁADAŁAM WNIOSKI NA POCZĄTKU MIESIĄCA I JUŻ JESTEM PONAD TRZYDZIESTA NA LIŚCIE:((

pozdrawiam

ochanecik

magdasz Dodane ponad rok temu,

Re: opinie o żłobkach

Ja nie zaluje, ze wybralam zlobek. Dla mnie mialo znaczenie, ze w zlobku Daniel bedzie sie spotykal z innymi dziecmi (i ich chorobami) i to ze to jednak placowka. Jesli chodzi o nianie to balabym sie co dzieje sie “za zamknietymi drzwiami”. Moze jesli mialabym juz sprawdzona (odziedziczona ) nianie to bym sie zdecydowala.

Magda&Daniel

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Re: opinie o żłobkach

Są plusy i minusy.
Mati chodził do żłobka 9 mies. ( poszedł, jak miał 11mies.)
Ale masakrystycznie chorował i baby nie przestrzegałły jego diety alergika ( wciąż wracał z pupą do krwi zdartą – mleko)

Dlatego w końcu mieliśmy dość i teraz ma opiekunkę. Opiekunka droższa – minus.

A mały żłobka po prostu nie lubił. I to też dla nas był minus. ( do tej pory, jak przechodzimy koło żłoba to się pyta: dzieci? Nie? A ja go zapewniam, że nie, nie pójdziemy już do dzieci.)

Znasz odpowiedź na pytanie: opinie o żłobkach

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
duzy biust, mały biust
;) [img]https://s140.photobucket.com/albums/r16/froddo1/th_b.jpg[/img]Juleczka (12.12.04)
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
od listopada z 5 na 9 godzin
eh, nei wiem czy to dobry pomysl,ale argumenty za: -ja nie moge odbierac go o 12, odbiera babcia, ja dopiero o 15 jestem-tak wiec dziecie w jednym dniu:przedszkole, babcia, dom -maly zasypia
Czytaj dalej