ospa

czy ktoś wie jak zaczyna sie ospa u dzieci. Mój 2 letni synek dzisiaj został wysypany kilkoma swedzącymi krostkami, ale nic po za tym mu nie dolega, czy to moze być ospa?

3 odpowiedzi na pytanie: ospa

ani-ani Dodane ponad rok temu,

Re: ospa

Jeżeli to takie „wodniste” krostki to może być to. Zazwyczaj jest temp (ale moja Iza nie miała za wysokiej – lekko podwyższoną). Może byćkatarek. Ale u nas pócz krostek nie było nic (katarek dwa dni wcześniej i to delikatny).

Ania i Izunia (23 m-ce)+lutowa PEREŁKA

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: ospa

Jagodzi ospa zaczela sie wlasnie od kilku czerwonych plamek na pupci , pozniej zrobily sie z tego krostki z plynem i wysypala cala reszta ….

Jagodzia 01.08.03.

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: ospa

A tak ta paskudna osypka wygladala

Jagodzia 01.08.03.

Znasz odpowiedź na pytanie: ospa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
zobaczcie co znalazłam-ZABAWKI
Zobaczcie same fajnie to wygląda:)) http://ezabawki.pl/cgi/easyshop.cgi?vid=gkghrlkvleqyjgoevdtnjhwkgtusuoff&com=PT/4010 Agus i Kamilek (24.03.2003) [img]http://foto.onet.pl/upload/13/88/_294442_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
kto z oczekujących kupuje dla dzidzi fokusa deltim
Witam, Z tego co zauważyłam w tym roku chyba deltim fokus robi furrore. Z ciekawości przeprowadzam ankiete, która z przyszłym mam kupuje ten wózeczek? Ciekawa jestem wyniku [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Prosze się wpisywać [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/4314b/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej