ospa wietrzna u 9 miesięcznego dziecka

Mój synek ma skonczone 9 miesiecy i zaraził sie U LEKARZA ospa wietrzna. Czy wasze dzieci przechodziły tez w tym wieku ospe,jak reagowaly,czy wysypka byla duza.
Już nie pójde z dzieckiem do lekarza.

[obrazek]/mojalbum/zdjecie.html?[/obrazek]

Edited by link on 2004/11/20 14:09.

2 odpowiedzi na pytanie: ospa wietrzna u 9 miesięcznego dziecka

asiek26 Dodane ponad rok temu,

Re: ospa wietrzna u 9 miesięcznego dziecka

Nie martw się ! mój mały też w podobnym wieku miał ospę a na dodatek zaraz po niej zachorował na świnkę! Jeszcze krostki mu nie zeszły a już miał opuchnięte ślinianki!!! Jeżeli chodzi o ospę to przeszedł ją całkiem łagodnie i bez problemu. Smarowałam mu krostki fioletem raz dziennie i podawałam Ibum jak miał gorączkę (prawie wcale jej nie miał). Będzie dobrze, nie martw się. Niestety nie da się uniknąć tych choróbsk. Wszyscy mówią że dobrze że mały już miał ospę bo później będzie spokój. Może i mają rację?! Pozdrawiam!!!!

styna24 Dodane ponad rok temu,

Re: ospa wietrzna u 9 miesięcznego dziecka

Tomek mial ospe jak mial 10 miesiecy i przeszedl ja bardzo lagodnie, gdyby nie krostki i przymus siedzenia w domu to tak jakby nie wbyl w ogole chory.

Znasz odpowiedź na pytanie: ospa wietrzna u 9 miesięcznego dziecka

Dodaj komentarz

ORGANIZACYJNE
ból podbrzusza?
czy często Was boli podbrzusze?jestem w 34tc.i dość często czuję ból jak przy miesiące nie jest to mocny ból,ale dość częsty,wydaje mi się,że to może występować,ponieważ tam wszystko sie rozciąga,ale
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Ciągle chore dziecko...
Dziewczyny, już nie mam siły, ręce opadają. Jaś jest chory od 5 października. Najpierw była jakaś infekcja, trochę miał chrypkę, zielony katar. Dostał Bactrim. Brał to dziadostwo przez 10 dni,
Czytaj dalej