Ostrzeżenie przed chorobą!

Może to trochę nie na temat, ale nie do końca… nie bagatelizujmy chorób…

Mój szwagier, ojciec chrzestny Mateuszka, ma anginę. Takiego przebiegu jeszcze nie widziałam! Skończyło się na szpitalu w innym mieście, do którego trafił podobno w ostatniej chwili 🙁

Był u 3 lekarzy, których każdy mówił coś innego; w ciągu kilku dni dostał 3 różne antybiotyki i nic nie pomagało, cały czas wymiotował, praktycznie nie mógł jeść niczego. Nie chciał iść do szpitala, bo w naszym mieście nie ma odpowiedniego oddziału, a nie chciał jechać gdzieś daleko i być od nas odcięty. Zresztą widziałam go wczoraj i raczej logicznie już nie myślał, w takim był stanie. Trudno było go nakłonić na ten szpital.
Kiedy w końcu tam trafił, od razu miał zabieg, który podobno przeprowadzono w ostatniej chwili. No i kroplówki, które go podratowały.

Jestem przerażona, że tak można przechodzić anginę – a szwagier to silny facet…

Nie bagatelizujmy chorób w ich pierwszych stadiach… szwagier pracuje w miejscu, gdzie osoby chodzące na zwolnienia lekarskie są szybko wyrzucane z pracy. Jest tak w wielu miejscach, na pewno sami to znacie… Myślę, że za późno zdecydował się w ogóle pójść do lekarza, bo bał się podpaść w pracy – a jest jedynym żywicielem rodziny.

Taki mamy kraj :-((((

7 odpowiedzi na pytanie: Ostrzeżenie przed chorobą!

agnieszka24 Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

O Boże ! To straszne żeby zwykła angina spowodowała takie spustoszenie w organizmie ! A ja też czasem bagatelizuję zwykłe przeziębienia – człowiek jednak nie szanuje zdrowia! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia chrzestnemu Mateuszka!
PZDR!

Agnieszka i Michałek

aborka Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

z angina nie ma zartów. trzeba isc do lekarza bo moze zaatakowac serce i stawy. to najczestsza przyczyna zepsutych zastawek i niewydolnosci serca !!!!

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

Czy to jest zaraźliwe?

Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

to co napisałaś to smutna prawda o naszym kraju… mam tylko nadzieję, ze dla szwagra ta historia zakończy się dobrze…trzymam kciuki

Weronka z Krzysiaczkiem 9.6.03

moniczka27 Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

Faktycznie smutno się robi czytając to ! Dobrze,że wszystko dobrze się skończyło…Oby szybko wrócił do zdrowia,czego oczywiście życzę mu bardzo serdecznie.
Pozdrowienia

Filipek21.02.2003


Monika i Filip

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

To mi przypomina moją angine sprzed 4 lat. Sama ja sobie zdiagnozowałam (nalot ropny w gardle), ale lekarze nie byli pewni, antybiotyki nie pomagały, ja z gorączka i tak koszmarnym bólem gardła, że wrogowi najgorszemu nie życzę, pierwszy antybiotyk nie pomógł, drugi uczulił, a trzeci wprawdzie pomógł, ale żołądek nie wytrzymał i wiłam sie z bólu. A tak na prawde to cały czas jest możliwe, ze to nie była w cale angina tylko mononukleoza…
Też na poczatku trochę zbagatelizowałam, bo złapało mnie na wyjeździe na Litwę. W sumie leżałam w łóżku przez 3 tygodnie, a jak sie w końcu pojawiłam w parcy to szefowstwo odesłało mnie natychmiast do domu, tak pięknie wyglądałam.
Dołączam się, nie bagatelizujmy.
Szwagrowi zyczę zdrowia

Kaśka

neonka Dodane ponad rok temu,

Re: Ostrzeżenie przed chorobą!

Niestety, angina, wywolywana przez paciorkowce jest zarazliwa. No i wlasnie czesto wystepuja powiklania jw napisala aborka. Nie ma co, takie rzeczy trzeba wylezec w domu.
Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia dla Rodziny.

Neonka i Mateuszek (6.09.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: Ostrzeżenie przed chorobą!

Dodaj komentarz

Dla starających się
Druga @ po zabiegu! Pomocy!
Witam dziewczyny, Mam do was ważne pytanie,będę wdzięczna za każdą odpowiedź! 2/01/2004 miałam zabieg (ciąża obumarła),5/02/2004 dostałam pierwszą @ (bardzo obfita przez ok.2 dni,potem normalne następne 2 dni),czekam teraz na
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
pytanie do Czerwcówek
Witam Czerwcówki, jestem ciekawa czy już myslicie w co ubierzecie Wasze maluszki na wyjście ze szpitala. Trudno powiedzieć jaka będzie wtedy pogoda, może być upał jak i zimno. Czy raczej
Czytaj dalej