Pampersy

Drogie mamusie zwracam się do was jako do “ekspertów” z takim pytaniem.
Otóż jakiś czas temu (oj dawno to było ) kupiliśmy jednej naszej kumpeli pampersy dla jej córeczki bo wybieraliśmy się do niej w odwiedziny ale tak się wtedy nieszczęśliwie złożyło, że w odpowiednim terminie nie udało nam się do niej pojechać. Dopiero po dość długim okresie więc kupiliśmy dla maluszka inny prezent bo jak słusznie wówczas wydedukowaliśmy te pampersy mogły być już za małe (3-6 kg)
No i teraz pytanie czy pieluchy mają jakiś konkretny okres “przydatności do spożycia” bo na opakowaniu nie ma żadnej takiej informacji. Acha jeszcze dodam że do pieluch były dołączone chusteczki pampers i te oczywiście miały datę i je już wyrzuciliśmy bo były przeterminowane.
No i teraz nie wiemy czy trzymać te pieluchy dla naszego maluszka czy je wyrzucić bo się już do niczego nie będą nadawać?

rrenya & donum Dei

3 odpowiedzi na pytanie: Pampersy

majarzeszow Dodane ponad rok temu,

Re: Pampersy

ja bym nie wyrzucala, tylko spokojnie uzyla. chusteczki – dobrze, ze wywalilas, bo 1) wyschly 2) srodek nawilzajacy mogl sie zepsuc. nie sadze, by pielsizkom sie moglo cos stac strasznego. a paczka pewnie szczelnie zamknieta, prawda?

Maja i

Adaś

porky Dodane ponad rok temu,

Re: Pampersy

spokojnie trzymac, na pewno nic im nie jest

Juleczka (Puchatek) 12.12.04

vievioorka Dodane ponad rok temu,

Re: Pampersy

Tak, paczka zamknięta i nawet teraz jej nie otwierałam bo jeszcze do porodu mi trochę zostało…..
A chusteczki miały “nieatrakcyjny zapach”, zwyczajnie się zepsuły.

rrenya & donum Dei

Znasz odpowiedź na pytanie: Pampersy

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
lamblie - postępowanie
Ponieważ znajomy rozmawiał ze specjalistami (parazytologiem i alergologiem), zamieszczam w osobnym wątku to, czego się dowiedziałam o postępowaniu w wypadku, gdy wykryte zostaną pasozyty. Wg niego już jedna pozytywna próbka kału
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Rozstępy raz jeszcze
Cześć Gosia 35 tydzien temnin na 5.09.2005 :-))) Czy macie jakiś skuteczny sposób na rozsępy??? Ja do tej pory stosowałam krem Gerbera na rozsępy 2* dziennie i 2 * w tygodniu peeling.
Czytaj dalej