Październikówki 2004 odezwijcie się!!!

WiTAJCIE!
Co słychać u październikowych Maluchów i ich Mam? Jak rosną Wasze Pociechy? Czy już się zaaklimatyzowały? Jak uroki macierzyństwa? Zaglądacie czasem na forum? Jak organizacja dnia? czy funkcjonujecie już według jakiegoś konkretnego rytmu? Piszcie, piszcie!
Pozdrówka
Daga z Helenką (ur. 09.10.2004)

2 odpowiedzi na pytanie: Październikówki 2004 odezwijcie się!!!

kaja88 Dodane ponad rok temu,

Re: Październikówki 2004 odezwijcie się!!!

Cześć! Mój synek rośnie jak na drożdżach! Karimię go piersią więc jak się naje i śpi wpadam na forum po rady doświadczonych mam (pytań mnóstwo). Cieszę się z każdych promyków słoneczka i wychodzimy na spacer. Mały jest grzecznym dzieckiem (odpukać)więc nie daje mi w kość. Czuje się 100%mamusią.
Pozdrawiam.
Żaneta i Igor(ur.15.10.2004)

amber Dodane ponad rok temu,

Re: Październikówki 2004 odezwijcie się!!!

Hej 🙂 Wybaczcie, że się wtrącam, ale zauważyłam w kąciku “chcę nawiązać kontakt…”, że październikowe mamy załozyły już swój wątek 🙂
[Zobacz stronę]
Może tam się rozkręcicie 🙂
Buziaki dla maluszków!!!

Beata i Maciek (11.02.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Październikówki 2004 odezwijcie się!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Od kiedy widać bliżniaki?
Czy któraś z Was się nie orientuje od którego tygodnia ginekolog jest w stanie określić czy jestem w ciąży z bliźniakami czy z jednym dzieckiem?
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Witam przyszłe mamusie i tatusie:)
Witajcie moje drogie błogosławione:) Właśnie zachwycona forumowiczami i forumowymi tematami założyłam sobie konto na dziecko-info.com. Niniejszym chciałam się serdecznie przywitać. Mam na imię Iga, mieszkam w Warszawie w Ursusie, skończyłam 25
Czytaj dalej