Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

Witam,
Wczoraj, w 14 dc, miałam robione USG i stwierdzono, że pęcherzk dojrzewa, ma 15 mm, i jeszcze kilka dni podojrzewa. Nie wiem jednak ile to te kilka dni… Pomożecie określić? Dopiero teraz, po roku bezowocnych starań, nabywam wiedzę o płodności, więc sama nie dam sobie z tym rady. Badanie USG było “na inny temat” i to, że wiem, iz lada moment owulacja, to taki mały prezent od losu. Cylke mam długie, średnio 31-35-dniowe.
Pozdrawiam.

6 odpowiedzi na pytanie: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

gabka Dodane ponad rok temu,

Re: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

podobno rośnie 2mm dziennie i pęka jak jest 21 mm ale mi kiedys 25 mm pękał

paszulka Dodane ponad rok temu,

Re: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

Kiedy celowac? Ja to w tym miesiacu przyjmuje strategie (bez testow i monitoringu) od 10 do 20 dnia cyklu rano i wieczorem proby celowania… ktoras moze sie okazac skuteczna… musi! 🙂 Polaczenie przyjemnego z pozytecznym!! 🙂
Teoria o rozrzedzaniu materialu genetycznego u mezczyzny podobno jest mitem i sprawdza sie u niewielu par i to tylko wtedy kiedy po stonie mezczyzny jest problem, wiec czemu nie szalec!!??
Pzdr
Aga

monika3r Dodane ponad rok temu,

Re: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

Pewnie….i jakie to przyjemne:). Także nie jestem za opętaniem wykresikami i popadaniem w przesadę! W końcu to ma byc owoc milości;))))))) Czego wszystkim zyczę jak najszybciej;)) WiolKa – bedzie dobrze!

Monika – 21 cykl starań :((

Dodane ponad rok temu,

Re: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

srednio rosnie 1-2mm na dobe, a zeby pekl musi miec minimu 21-22mm. Masz czas. Ale ja ci radze za 2 dni dzialac co drugi dzien nawet 10 dniu.

minęło 3 lata…laparo 4 maja, PCOS??
Damianek 29.05.1998 i (* V 2002),(* I 2004)

wiol-ka Dodane ponad rok temu,

Re: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

Bardzo dziękuję 🙂

gamowa Dodane ponad rok temu,

Re: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

Ja ci powiem coś z własnego doświadczenia. Nie sugeruj się tym zbyt mocno ja miałam ostatnio podobną sytuację w 13 dniu cyklu, pęcherzyk 14 mm, w 16 dniu cyklu kolejne usg i pęcherzyka brak, więc napewno owu nie było i nie będzie. Poprostu pęcherzyk sam się wchłonął. Podejć do tego wszystkiego bardziej na luzie, bo takie zawody strasznie bolą, uwierz mi.

Znasz odpowiedź na pytanie: Pęcherzyk 15 mm – kiedy celować?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
stymulowanie czy tresowanie?
czy Wasze dzieci potrafia powiedzieć, jak robi kotek, piesek, pszczółka, słonik, kaczka itp. przy gościach? wyrecytować wierszyk na zawolanie? podnieść rączki do gory na hasło: a jaki jestes duzy? czy wyuczanie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
siara w 17 tc??
dziś rano z moich brodawek wyciekło coś przezroczysto-białego, czyżby pierwsze mleczko?? tak wcześnie?? Dodam, że 17 tydzień ciąży jest wg lekarzy, czyli według ostatniej miesiączki. Ale ja znam dokładną datę
Czytaj dalej