Pediatra we Wrocławiu – poszukiwany.Czyżby skaza ?

Podejrzewam skazę białkową u mojej niuni… zaczęło się lekką wysypką w okolicach oczu… ale po tygodniu ma już na całej buziuni…
Skóra jest szorstka i są krosteczki…takie niewielkie.
Dzisiaj zauważyłam na szyi i za uszkami.
Powiedzcie czy to faktycznie to?? Iść do poediatry czy alergologa?? W czwartek miałam ją szczepić…czy będą jakieś przeciwwskazania??
Eh… martwię się, proszę o radę i namiar na dobrego pediatrę.

Renia i Natalcia

Renia (12.08 lub 05.08.03)

2 odpowiedzi na pytanie: Pediatra we Wrocławiu – poszukiwany.Czyżby skaza ?

magdawroc Dodane ponad rok temu,

Re: Pediatra we Wrocławiu – poszukiwany. Czyżby skaza?

Są i pediatrzy – alergolodzy, ale ja osobiście nie mam kontaktu. Znam świetną lekarkę – pediatrę, która przyjmuje w ośrodku na Kozanowie. Prywatnie chwilowo nie ma gabinetu, ale przyjeżdża do domu i nie bierze dużo a bada długo, obserwuje zachowanie dziecka i wypytuje o szczegóły – my byliśmy bardzo zadowoleni i korzystaliśmy często jak dzieciaki były małe. I co ważne – dokształca się stale i jest na bieżąco. Sama ma kilkuletnie dziecko i jest miła w kontakcie.

Madzia z Igą ( 7 lat) i Filem (4)

ewa250 Dodane ponad rok temu,

Re: Pediatra we Wrocławiu – poszukiwany. Czyżby skaza?

Mialam to samo jeszcze niedawno. Jasiulec wygladal jak po wybuchu bomby atomowej, ale juz sie ladnie zagoilo. Idz do pediatry, a co do szczepienia to mnie kazala lekarka najpierw doprowadzic Jaska do porzadku i dopiero bedzie szczepiony.
CO do pediatry nie mam duzego rozeznania, ale mam zaufanie do jednej pani dr ktora Jaskowi wypatrzyla “na oko” gronkowca i zanim przyszly wyniki badan byl juz w polowie kuracji antybiotykowej, za co jestem jej bardzo wdzieczna. Teraz z ta skaza tez bylismy u niej i Jasiulec od tygodnia wyglada jak sliczny zdrowiutki niemowlaczek.
przesle Ci namiary na te dr na priva, jak chcesz skorzystaj.
Pozdrawiam

Ewa juz z Jasiem (09.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Pediatra we Wrocławiu – poszukiwany.Czyżby skaza ?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Cud-synek Orliki
JEST; 1cudny 2slodki 3sliczny 4 i taki malenki..... Orlika dzis wrocila do domu - moze niedlugo sie tu pojawi? smoki i Dawidek (11 miesięcy i 1/2)[img]/upload/34/51/_115736_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Dla starających się
MAM DWIE KRESKI!!!!!
Dziewczyny, jestem w szoku!!! Jak może pamiętacie, 12 sierpnia, po mniej więcej 2 dniach od oczekiwanej miesiączki, robiłam test. Rano, ajk trzeba. Wynik negatywny, bez wątpliwości. Małpa jednak nie przychodziła.
Czytaj dalej