Pewna praca w domu??

Czy istnieje w ogóle taka praca , czy wszystko to to tylko naciąganie ludzi, tak się zastawiam na podjęciem takiej pracy póki młody nie pójdzie do przedszkola. Ma któraś z was doświadczenia w tej kwestii??

8 odpowiedzi na pytanie: Pewna praca w domu??

kreli Dodane ponad rok temu,

Ja wiem że na 100% pewne jest klejenie torebek papierowych bo od wielu lat część rodziny tak dorobia. Trzeba je powyginać na odpowiednich liniach, poprzyklejać paski na klej, postemplować, pociąć i włożyć sznurki itp. Za jedną torebke jest bodajże 20 gr, w paczce jest 200 sztuk. Teraz z tego co wiem biorą mniej więcej 15-20 paczek na 10 dni i robią je 4 osoby, początków już nie pamiętam.

rena12 Dodane ponad rok temu,

podzielisz się jakimiś namiarami?

kreli Dodane ponad rok temu,

W tej chwili dokładnie nie wiem, wiem że siedzibe mają w Poznaniu i po umówionym czasie trzeba torebki tam zawieźć i można odebrać następne paczki, podpytam i napisze coś więcej.

gobin Dodane ponad rok temu,

Nie wiem na czym się znasz, ale można robić pewne rzeczy zdalnie – komputer i internet potrzebny, obsługa fora czy stron netowych, wklepywanie danych, przepisywanie tekstów, korekty artykułów czy przepisywanie ze słuchu.

Problem by znaleźć dojście do takiej pracy

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

był kiedyś taki wątek chałupnictwo czy cos takiego…..ogólnie to trzeba trafić bo większość to lipa i naciąganie…

kreli Dodane ponad rok temu,

Nie wiem czy moge napisać nazwe firmy no ale dowiedziałam się, nazywa się Pol-mak , to jest ich strona [Zobacz stronę] . Rodzina załapała się po znajomości bo dalszy kuzyn już robił torebki, więc nie wiem jak z dostaniem tam pracy od zera ale można spróbować.

lulka77 Dodane ponad rok temu,

ja kiedyś kleiłam kartki spisałam sobie w kwiaciarni numer tel zadzwoniłam i potrzebowali ale więcej niz 100 zł nie zarobiłam.Bardzo trudn coś znaleźć.

meel Dodane ponad rok temu,

Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: [email]agnescio@wp.pl[/email]

Znasz odpowiedź na pytanie: Pewna praca w domu???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Leczenie niepłodności
klinika niepłodności szczecin unii lubelskiej
Witam, chciałabym poznać opinie na temat kliniki niepłodności w Szczecinie na Unii Lubelskiej, bo za miesiąc się tam wybieram, bardzo proszę pozdrawiam :)
Czytaj dalej
Sprzedam
Sprzedam spacerówkę UFO X Adventure
[url]http://allegro.pl/wozek-ufo-x-adventure-super-stan-i2462430881.html[/url]
Czytaj dalej