pierwsz kaszka

Dzis dałam mojej 5 miesiecznej córeczce pierwsza kaszke ryzowo-mleczna, bardzo jej zasmakowala, chciałabym wiedzieć ile razy dziennie moze dostawać ta kaszkę? na codzien karmie ja bebiko2.

6 odpowiedzi na pytanie: pierwsz kaszka

kata Dodane ponad rok temu,

Re: pierwsz kaszka

ja na początku dawałam raz dziennie zamaist jednego mleka i na noc sypałam trochę żeby zagęścić


15 m

porky Dodane ponad rok temu,

Re: pierwsz kaszka

ja od początku daję kaszkę 2 razy dziennie

Juleczka (Puchatek) 12.12.04

suzzie Dodane ponad rok temu,

Re: pierwsz kaszka

Pierwsza kaszka nie powinna być “mleczno-ryżowa” ale bezmleczna i bezsmakowa (ryżowa lub kukurydziana) – przygotowana na mleku modyfikowanym.
Te 2w1 zawierają mleko pełne a nie modyfikowane.
Proponuję zacząć od jednej dziennie np. przed snem. Później w miarę urozmaicania diety innym pokarmami stałymi możesz podawać dwa razy dziennie :)))

Michał (11.08.2004)

elik Dodane ponad rok temu,

Re: pierwsz kaszka

Ja tez zaczelam od mleczno-ryzowej i podawalam na poczatku raz dziennie . Zreszta zawsze jak podawalam, to raz dziennie, potem zaczelam posilki mleczne zastepowac innymi daniami odpowiednimi dla wieku. Antek ladnie przybieral na wadze na samym mleku, jakby byl z tym problem, to dawalabym 2 razy .

elik i antek 19,5 mies

anulawawa Dodane ponad rok temu,

Re: pierwsz kaszka

Ja dodawalam kaszke ryzowa do mleczka tylko raz dziennie ze wzgledu na to ze maly miewal problemy w kupkami. Potem podawlam na zmiane z kukurydziana. Generalnie stosowalam tylko na noc zeby pokarm byl tresciwszy a Kubek nie budzil sie glodny w nocy.

Pozdrawiam,

Ania& Jakub (5-12-2003)

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Re: pierwsz kaszka

Ja zaczęłam dawać Asi na początek kleik ryżowy. Zresztą choćbym chciałą to nie mogłabym dać kaszki mleczno-ryżowej – alergia 🙁 A daję kaszkę 1 raz dziennie, do ostatniego karmienia.

Ewcia i Asieńka

Znasz odpowiedź na pytanie: pierwsz kaszka

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
Niewidzialny przyjaciel.
Czy wasze dzieci mają takich przyjaciół? Michał ma - Misia Uszatka (to nie jest ten miś z kreskówki, to jest taki sam miś). Moje życie stało się trudniejsze. Muszę ciągle pamiętać
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Pocenie się główki
Mojej Małej od paru dni poci się główka. Głównie w czasie snu i podczas jedznie (przy piersi). Czy możliwe, że to przez ząbki? Przebija się właśnie pierwsza jedyneczka. Na początku myślałam,
Czytaj dalej