Pierwsza ciąża, III trymestr – fajne badanie:)

Oddajemy głos kobietom oczekującym dziecka. Zapraszamy do udziału w badaniu psychologicznym? prostym i przyjaznym, całkowicie anonimowym, prowadzonym przez Internet. Zapraszamy wyłącznie kobiety w III trymestrze pierwszej ciąży. Udział daje okazję, aby:
– lepiej przyjrzeć się swoim potrzebom i lepiej przygotować się do narodzin,
– zwiększyć samoświadomość dotyczącą ciąży i macierzyństwa
– wpłynąć na to, jak naukowcy i lekarze rozumieją potrzeby kobiet,
– pomóc innym ciężarnym i dzieciom w przyszłości, dokładając swoją cegiełkę do wiedzy przekazywanej w szkołach rodzenia.
Narodziny pierwszego dziecka to ważne wyzwanie życiowe. Ty wiesz najlepiej, jak to jest! Pomóż nam i weź udział w badaniu psychologicznym, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej.
Jeśli jesteś w III trymestrze pierwszej ciąży, zainteresowało Cię to badanie i chciałabyś wziąć w nim udział, wyślij mail na adres: [email][email protected][/email], w temacie wiadomości wpisując TAK.
Otrzymasz wtedy szczegółowe informacje o badaniu i zaproszenie na jego stronę internetową? wtedy też będziesz mogła zdecydować, czy chcesz wziąć w nim udział. Twój mail nie będzie wykorzystany w żadnych innych celach niż zaproszenie do badania.
Dziękujemy!
Zespół badawczy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

Znasz odpowiedź na pytanie: Pierwsza ciąża, III trymestr – fajne badanie:)

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
grupa rówieśnicza czy starsza? (Leon)
Leon zachowywał taktyczne milczenie niemal trzy lata. Do przedszkola trafił ze żłoba w listopadzie 2009 roku - majac 2,5 roku. Mówił... umownie mówił. Wystrzelił z mową mniej wiecej w grudniu za
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Pessar - Kraków
Witam, zonie zalozono w szpitalu Narutowicza pessar. Problem polega na tym, ze robiono to pierwszy raz. Gin zakladal w obecnosci 2 lekarzy i ordynatora. W pierwszej ciazy, kiedy mieszkalismy w
Czytaj dalej