Pierwsza ciąża, III trymestr – fajne badanie:)

Oddajemy głos kobietom oczekującym dziecka. Zapraszamy do udziału w badaniu psychologicznym ? prostym i przyjaznym, całkowicie anonimowym, prowadzonym przez Internet. Zapraszamy wyłącznie kobiety w III trymestrze pierwszej ciąży. Udział daje okazję, aby:
– lepiej przyjrzeć się swoim potrzebom i lepiej przygotować się do narodzin,
– zwiększyć samoświadomość dotyczącą ciąży i macierzyństwa
– wpłynąć na to, jak naukowcy i lekarze rozumieją potrzeby kobiet,
– pomóc innym ciężarnym i dzieciom w przyszłości, dokładając swoją cegiełkę do wiedzy przekazywanej w szkołach rodzenia.
Narodziny pierwszego dziecka to ważne wyzwanie życiowe. Ty wiesz najlepiej, jak to jest! Pomóż nam i weź udział w badaniu psychologicznym, prowadzonym przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej.
Jeśli jesteś w III trymestrze pierwszej ciąży, zainteresowało Cię to badanie i chciałabyś wziąć w nim udział, wyślij mail na adres: [email]mamawyzwanie@gmail.com[/email], w temacie wiadomości wpisując TAK.
Otrzymasz wtedy szczegółowe informacje o badaniu i zaproszenie na jego stronę internetową ? wtedy też będziesz mogła zdecydować, czy chcesz wziąć w nim udział. Twój mail nie będzie wykorzystany w żadnych innych celach niż zaproszenie do badania.
Dziękujemy!
Zespół badawczy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

Wiek przedszkolny
grupa rówieśnicza czy starsza? (Leon)
Leon zachowywał taktyczne milczenie niemal trzy lata. Do przedszkola trafił ze żłoba w listopadzie 2009 roku - majac 2,5 roku. Mówił... umownie mówił. Wystrzelił z mową mniej wiecej w grudniu za
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Pessar - Kraków
Witam, zonie zalozono w szpitalu Narutowicza pessar. Problem polega na tym, ze robiono to pierwszy raz. Gin zakladal w obecnosci 2 lekarzy i ordynatora. W pierwszej ciazy, kiedy mieszkalismy w
Czytaj dalej