Pierwsze buty – pomocy!!

Witam. Mam syna 10 miesięcznego i duzy problem. Wojtek zaczyna chodzic, musze więc zakupic buciki do domku do chodzenia oraz buty na zime. Błagam doradzcie prosze jakie mam kupić, jakiej firmy itp. Ja mam juz mętlik w głowie, bo kazda pani w sklepie gada coś zupełnie innego. Jedni mówia tylko buty memo inni absolutnie nie, bo to buty dla dzieci z wadami. Z góry dziękuje za porady.
Jestem z Gdańska, więc moze podpowiedzie jezcze gdzie.

Andzia, Wojcia 23.12.2003

Andzia, Wojcia 23.12.2003

4 odpowiedzi na pytanie: Pierwsze buty – pomocy!!

ewelcia Dodane ponad rok temu,

Re: Pierwsze buty – pomocy!!

Cześć Aniu!
Według mnie najlepsze buciki dla dziecka to Bartki.Moja córeczka koślawi stopy i to dlatego przywiązuję do tego aby miała dobre buty ogromną wagę.Oglądała te buciki pani doktor ortopeda i powiedziała, że są odpowiednie.My oczywiście z powodu wady wymieniamy w nich wkładkę.Ta firmowa odpowiednia jest dla zdrowych dzieci.Po domku chodzimy w bucikach ortopedycznych typu Memo,ale to są buty dla dzieci z wadami stóp.Z tego co wiem zdrowe dzieci po domu powinny biegać na bosaka,w skarpetkach antypoślizgowych!

Pozdrawiam!


Ewelina i Marysia (26.03.03)

laminja Dodane ponad rok temu,

Re: Pierwsze buty – pomocy!!

Na zimę kupiłam buty Bartka, bo dużo dobrego o nich słyszałam – a cena nie była zabójcza – choć i tak ponad 100zł na buciki, które posłużą przez 2-4 miesiące to sporo.

Natomiast póki co moje dziecię „biega” (a jest w tym samym wieku) w butkach firmy Lamigo – bardzo ładne buciki, które kupiłam w Smyku za 23,90 🙂 Są ładne i fajne, zapinane na rzepa, no i mają usztywnioną piętkę oraz wkładkę zapobiegającą płaskostopiu 🙂 polecam

Szymon

Dodane ponad rok temu,

Re: Pierwsze buty – pomocy!!

Ja kupiłam Oleńce Antylopki – moim zdaniem równie dobre, równie ładne i niestety równie drogie co Bartki

Agnieszka i Oleńka (01.09.03.)

[Zobacz stronę]

anula1 Dodane ponad rok temu,

Re: Pierwsze buty – pomocy!!

Dzięki bardzo.

Andzia, Wojcia 23.12.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Pierwsze buty – pomocy!!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
HIPP W AUCHAN
W Auchan, herbatki HIPP są w dużych opakowaniach- 400g za 11,99. Mega się opłaca! Było ich naprawdę sporo! Polecam! Kasia i Stefania(19 lipca 2003r.)
Czytaj dalej
Karmienie
od kiedy kleik ryżowy?
no właśnie od kiedy można dodawać kleik ryżowy do mleka?mój Olek skończył 3 miesiące czy jeszcze zaczekać? [img]http://foto.onet.pl/upload/10/84/_336253_s.jpg[/img] MARTA I OLEK (17.07.2004)[i]Edited by lanollina on 2004/10/18 18:56.[/i]
Czytaj dalej