Pierwsze dni w domu i gorączka

Skoczyła mi dzisiaj temperatura i nie wiem co robić 🙁 Boli głowa i bardzo lewa pierś. Co mogę bezpiecznie wziąć gdyby w nocy było jeszcze gorzej?? Zastanawiam się też czy to od piersi czy nie jest to związane z raną po cc, z któą wczoraj miałam problem.

Neti i Dominik 15.01.04

5 odpowiedzi na pytanie: Pierwsze dni w domu i gorączka

 1. Re: Pierwsze dni w domu i gorączka

  Paracetamol na pewno możesz. Poszukaj w archiwum, może znajdziesz jakieś rady odnosnie zapalenia piersi. Ja wiele nie pomogę, bo na szczęście uniknełam tego problemu. Trzymaj sie i wracaj do zdrowia!

  • Re: Pierwsze dni w domu i gorączka

   Jeżeli masz wysoką temperaturę, boli Cię pierś i czujesz, że jest twarda to najprawdopodobniej zapalenie piersi. Mi pomogły liście kapusty – liść kapusty stłuc tak aby pociekł sok i przyłozyć do piersi uważają, żeby sok nie pociekł na sutki. Przykładać chwile i zaraz przystawić Maleństwo do piersi, żeby possało. Trzeba tak zrobic kilka razy. Pomaga.
   Powodzenia i zdrowia życzymy

   halusia i Pawełek 10 maja 2003r.

   • Re: Pierwsze dni w domu i gorączka

    Neti!!
    Ja miałam podobnie. Gorączka dobiła 40 stopni, zbiłam ją. Pierś też lewą rozmasowałam, odciągnęłam mleko do poczucia ulgi i przykładałam zamrożoną kapustę. Pomogło, ale i tak dostała antybiotyk na to. Ponoć to był jakiś zastój albo cos tego typu.
    Początkowo też myślałam, że to rze ranę po cc.
    Biorę tylko pyralginę w czopkach, choć w tabletkach tez można.

    Jeśli masz dalej gorączkę to jedź do lekarza.

    Pozdrawiam Ciebie i Dominczka!!!!!!!!!

    Michałek (14.05, 2004-01-09)

    • Re: Pierwsze dni w domu i gorączka

     Ja po porodzie goraczkowalam codziennie i bylo to od piersi ale nie bylo to zapalenie. W kazdym razie gdy bola Cie piersi to przykladaj malenstow czesciej do piersi ktora Ciebie boli, wez goracy prysznic i pod ciepla woda rozmasuj gruczoly. Mi to pomagalo.
     Pozdrawiam

     Ela i Kamilka 23.10.2003

     • Re: Pierwsze dni w domu i gorączka

      tez miałam gorączkę i tez bolały mnie piersi. były twarde jak kamienie. kupiłam kaspustę i z niej robiłam okłady. pod prysznicem masaż ciepłym strumieniem wody. i wyciskałam trochę, ale nie za dużo, aby nie było większej nadprodukcji. zasada jest taka, że przed karmieniem trzeba msaować, lub rozgrzać pierś, a po karmieniu obłożyć lliściami kapusty, takimi obitymi, aby był sok widoczny.

      Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

      Znasz odpowiedź na pytanie: Pierwsze dni w domu i gorączka

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo