pilne!!

dziewczyny czytałam na forum kiedyœ o zastrzyku, który powoduje zanik pokarmu. moja koleżanka pilnie go potrzebuje i byłabym wdzięczna za podanie nazwy tego specyfiku i przybliżonej ceny. liczę na szybka pomoc 🙂 z góry dziękuję. piszę tutaj bo jej ginekolog powiwedział, że nigdy o czymœ takim nie słyszał, a ponoć to właœnie gin robi ten zastrzyk.

Paula i Borysek ur.07.07.2003

7 odpowiedzi na pytanie: pilne!!

 1. Re: pilne!!

  Nie wiem czy o tym mowa, ale to baardzo silny hormonalny zatrzyk, który stosuje się tylko wówczas, gdy jest jakiś potworny ropień, konieczna jest operacja, wdało się zakażenie itd. I to nie jest zatrzyk na zanik karmienia, ale jaki stosowany przy bezpłodności, w leczeniu Parkinsona, przy wylewach, który działa równiez tak. Ale nie wstrzykuje go gin w gabinecie! Nazwy nie znam. Sa jednak tabletki, Parlodel, które działają podobnie. Tyle, że kuracja trwa jakieś 14 dni. Ale z tego co kojarze, ten zastrzyk tez trzeba brak kilka razy.
  Zresztą słyszłam o nim dawno, niewiele więcej kojarzę.
  ada77 i miki

  • Re: pilne!!

   Nie wiem czy o tym mowa, ale to baardzo silny hormonalny zatrzyk, który stosuje się tylko wówczas, gdy jest jakiś potworny ropień, konieczna jest operacja, wdało się zakażenie itd. I to nie jest zatrzyk typowo na zanik pokarmu, ale jaki stosowany przy bezpłodności, w leczeniu Parkinsona, przy wylewach, który działa równiez tak. Ale nie wstrzykuje go gin w gabinecie! Nazwy nie znam. Sa jednak tabletki, Parlodel, które działają podobnie. Tyle, że kuracja trwa jakieś 14 dni. Ale z tego co kojarze, ten zastrzyk tez trzeba brak kilka razy.
   Zresztą słyszłam o nim dawno, niewiele więcej kojarzę.
   ada77 i miki

   • Re: pilne!!

    Ja także nie podam Ci nazwy lekarstwa, choć wiem, że takie istnieje. Są to tabletki. Spotkałam się z tym lekarstwem, bo jak leżałam w szpitalu, to lekarz przepisał go dziewczynie, która też urodziła. Ona nie miała ropnia czy czegoś podobnego o czym koleżanka przede mną pisała… Ona po prostu miała 14 lat i od września miała iść do gimnazjum, więc miała nie karmić dziecka piersią… Szok!

    Kamelia i Michałek urodzony 14.08.2003

    • Re: pilne!!

     Tak, tak… Te tabletki to właśnie te, o których piszę. One nie są takie silne, ja je teraz biorę. Tylko ten zastrzyk jest stosowany w nagłych i trudnych wypadkach, tabletki nie.
     ada77 i miki 20 maj 2003 – Miki dłubie w wirtualnym ząbku ;-))))

     • Re: pilne!!

      Ja dostałam Bromergon. To też są tabletki.
      Pozdrowienia

      Beata i Ptyśka-Kasownik (30.01.03)

      • Re: pilne!!

       Ja w końcu nie wzięłam tego zastrzyku…….bo lekarka powiedziała mi o skutkach ubocznych…. Nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że może powodować on zawroty głowy, raczej nie powinno się prowadzić i coś tam jeszcze…….

       Julka i 14 miesięczny Karolek

       • Re: pilne!!

        o zastrzyku nic nie wiem
        brałam tabletki, gdy z piersi na wszystkie strony tryskało mi mleko a Ignaśko przerzuciło się na butlę
        to silne tabletki, codziennie wieczorem zasypiając miałam wrażenie ze odchodzę na zawsze – prosiłam męża że by dobrze się dzieckiem zajął…….. i ożenił się po roku 🙂 (teraz się z tego śmiejemy)

        Inaśkowa mama(prawie12m)

        Znasz odpowiedź na pytanie: pilne!!

        Dodaj komentarz

        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo