PILNE POMOCY !!!!!!!!!!!

MAM DUZY PROBLEM POMOZCIE!!!!
MOJE DNI PLODNE ZACZEŁY SIE 8.10.2005 OD TEGO TEZ DNIA KOCHALISMY SIE Z MEZEM CODZIENNIE A DZIS ZACZEŁAM PLAMIC BARDZO DELIKATNIE ALE JEDNAK CZY TO ZNACZY ZE NIE JESTEM W CIAZY :(?
W TYM MIESIACU PRZESTAŁAM BRAC TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE MOZE TO PRZEZ NIE? ALE TO BYLY TABLETKI JEDNOFAZOWE WIEC NIE CHAMOWAŁY MOJEJ OWULACJI PROSZE POMOZCIE Z GORY DZIEKUJE ACHA MOJA TEMPERATURA DZIS TO 37 STOPNI CO ZE MNA JEST??????

2 odpowiedzi na pytanie: PILNE POMOCY !!!!!!!!!!!

anetal Dodane ponad rok temu,

Re: PILNE POMOCY !!!!!!!!!!!

nie denerwuj się, spokojnie! To nie musi oznaczać niczego złego. Przy owulacji zdarzają się plamienia, związane z pęknieciem pęcherzyka. Co prawda piszesz, że dni płodne zaczęly się już prawie tydz temu, ale kiedy miałaś owulację? Pewnie trochę później i stąd może być to plamienie. Piszesz o temperaturze. Trudno coś powiedzieć, ponieważ trzeba by cały wykres zobaczyć. Ale wygląda na to, że dopiero niedawno miałaś owulację. Tym bardziej, że po tabletkach pierwszy cykl nie jest taki naturalny, więc może się coś przesunęlo i może owulacja była dziś lub wczoraj. Nie denerwuj się. Jeśli nie nasili się krwawienie, to nie powinno się nic złego dziać. A to też wcale nie oznacza, że nie jesteś w ciąży.
Głowa do góry i spokoju życzę,
Aneta

Dodane ponad rok temu,

Re: PILNE POMOCY !!!!!!!!!!!

uspokoj sie…
i najlepiej – wykonaj test ciązowy w najbliższym z mozliwych terminów…

bruni i Filip 2,5roku

Znasz odpowiedź na pytanie: PILNE POMOCY !!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
rozmiar bucików
Jaki rozmiar zimowych kozaczków nosi dziecko które ma ok półtora roczku?
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Witam i chę Wam opowiedzieć o fajnym konkursie
Witam, jestem tu nowa. Mam na imię Monika i mam córeczkę Zosię, która ma rok i cztery miesiace (urodziła się 25.05.04). O Zosi możecie przeczytać na naszej stronce: [url]www.zofik.smyki.pl[/url] A chciałam
Czytaj dalej