pit 2014

Może za wcześnie o tym pisze ale mam wielką prośbę jak nie mam dochodów w tym roku bo siedze z dzieckiem w domu to bede mogła rozliczyć sie z pitu i małego??

4 odpowiedzi na pytanie: pit 2014

gobin Dodane ponad rok temu,

jak nie masz dochodu to się nie masz prawa do żadnych odliczeń chyba nic nie pomyliłam

rena12 Dodane ponad rok temu,

chyba nie pomyliłaś
bo jak nic nie zabrali to nic nie oddadzą

aktyde Dodane ponad rok temu,

Ale jesteś samotną matką czy mężatką?

Jeśli jesteś mężatką to możesz się wspólnie rozliczyć z mężem,wtedy do zwrotu podatku dochodzi kwota wolna od podatku. No i normalnie ulgę na dziecko można odliczyć.

A jak jesteś samotną matką i nie masz żądnych dochodów to nic nie możesz rozliczyć bo nie zapłaciłaś żadnego podatku.

tato123 Dodane ponad rok temu,

Rozliczając się z mężem możesz zyskać, a jednocześnie pomóc chorym maluchom.Jestem mamą, więc wybierając OPP wybieram taką, która jest w stanie pomóc maluchom. Dlatego więc podczas każdego rozliczenia oddaję swój 1% podatku na Obywatelską Fundację Pomocy Dzieciom wpisując KRS 0000140007 Chociaż tyle możemy zrobić, by wesprzeć chore maluchy i ich rodziny. Zachęcam was do dzielenia się podatkiem z potrzebującymi maluchami.

Znasz odpowiedź na pytanie: pit 2014

Dodaj komentarz

Książka kucharska
czy śledzie zielone sie moczy? i jak długo moga stać wszelkie śledzie
Chciałam się upewnić, bo nie mam nic o tym w przepisie, żeby je moczyć. Ale jak wygooglowałam to zielone śledzie są świeże, niesolone czyli nie namaczamy wcześniej? Dobrze myślę? I jeszcze jedno: Ile
Czytaj dalej
Adopcja
Jak powiedzieć dziecku, że jest adoptowane?
Pytanie oczywiście do rodziców wychowujących adoptowane dziecko. Jak wyjaśniliście albo macie zamiar wyjaśnić swojemu maluchowi, że nie jest waszym biologicznym dzieckiem?
Czytaj dalej