płacz i karmienie

Moja Martynka często podczas karmienia często płacze i wierzga nóżkami, przestaje na chwilę ssać ale zaraz rzuca się znów na cyca i za chwilę to samo. Dzieje się to i wieczorem i rano (ale nie podczas każdego karmienia ). Martynka na początku pije bardzo łapczywie. Czy to są kolki

7 odpowiedzi na pytanie: płacz i karmienie

zupa Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

Moja robi tak samo i według mnie oznacza to tylko, że nasze dzieciaki są niecierpiliwe. Wiadomo, że na początku pokarm leci szybciutko, a potem dziecko musi trochę “popracować”, żeby leciał dalej. Moja też się wtedy złości, wierzga nogami i za chwilę łapczywie rzuca się znowu na cycka. I tak cały czas, aż się wkońcu do syta nie naje:):):) Czasami wręcz pokrzykuje na niego, co by szybciej mleczko leciało:)
Zupa i Gabrycha (20.10.2003)

magdi Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

U NAS TEŻ TAK JEST:))) MYŚLĘ ŻE TO SĄ KOLKI, BO WYGLĄDA JAKBY JĄ COŚ BOLAŁO

Gosia i Anulka 4.11.2003 :)))

joaska23 Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

U nas to samo!!!

Aśka z 3tygodniowym Dawidkiem

magducha Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

To może być jeszcze coś innego. Przy szybkim wypływie mleczka na początku karmienia – dzieciątko może nałykać się sporo powietrza i to może dokuczać. Dobrze jest wtedy podnieść do odbicia połknietego powietrza i karmić dalej. Czasami takie karmienie z przerwami na odbicie daje dobre rezultaty. Można spróbować, może poskutkuje.
Mój Synek też tak miewał, kiedy był maleńki. . Teraz też czasem mu się zdarza, tylko teraz “odczepia” się sam, przewraca na brzuszek, wstaje i beka (pardon za słownictwo) sobie na stojąco – niezłe, co?

Pozdrawiamy serdecznie

Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

Mogą być kolki, mogą jej jakies bączki przeszkadzać (Iza też tak miał i z reguły przy tym szarpaniu się wylatywały jej jakies bączki). Ja wtedy kładłam na trochę na brzuszek, Iza się uspokajała, wyciszała, masowała sobie brzuszek i było ok.

Karolka i Izabelka 01.08.03

monia27 Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

zalezy w jakim jest wieku.Moze pije zbyt lapczywie i lapie za duzo powietrza ,a moze zabki .ile ma ta Twoja malenka??

Monia i Tymonek (08.08.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: płacz i karmienie

Dzięki za odpowiedź. Martynka ma 11 tygodni. Byłam z nią u lekarza i podaję małaj Lakcid i Debridat i mała miała zaczerwienione gardło co też mogło powodować płacz przy karmieniu. A gardziołko smarujemy fioletem przez co Martysia ma pięknie wymalowane usta.
Ewa i Martynka 24-09-2003

Znasz odpowiedź na pytanie: płacz i karmienie

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
czy po stalych pokarmach... kupki sa rzadziej?
na to wyglada..bo u nas teraz co 3-4 dni..a byly przynajmniej raz dziennie.. ale czy to normalne?..na zatwardzenie to nie wyglada..bo dziecko jest spokojne..tylko pytanie czy zaparcia sa zawsze bolesne...?.. a
Czytaj dalej
Dla starających się
niecierpliwosc
moja temeraturka jeszcze wzrosla dzisiaj 37,3.ciagle nadzieja ale jeszcze trzy dni poczekamy do @ :)
Czytaj dalej