Plamienie w 31 tyg. ciązy

Moja przyjaciółka jest aktualnie w 31 tygodniu ciązy. Dzisiaj pojawiło się plamienie, ona juz dzwoniła do lekarza i ten kazał jej natychmiast przyjechać. Mam do Was pytanie – czy to jest bardzo groźne na tym etapie? Co ją czeka?
Kilka tygodni temu miała niewielkie skurcze, brała Fenoterol. Poprawiło się na tyle, że mogła odstawić i wrócić do pracy. Pracowała a dzisiaj to…
Boję się o nia i bardzo martwię….
Poradźcie coś….

Honorata mama Michała (30.09.1999.) i Dominiki (20.12.2002.)

3 odpowiedzi na pytanie: Plamienie w 31 tyg. ciązy

 1. Re: Plamienie w 31 tyg. ciązy

  Wydaje mi się, że to może być poważne. I na jej miejscu poszłabym już na zwolnienie do końca ciąży. Widocznie albo ma za bardzo stresującą pracę, albo się przemęcza, albo jedno i drugie. Nie ma sensu, zeby robiła z siebie pracusia kosztem swojego i dzidzi zdrowia.

  • Re: Plamienie w 31 tyg. ciązy

   Każde plamienie jest powodem do niepokoju… Ale nie paniki…myślę ze lekarz odpowiednio zaradzi temu… powodów może być wiele i chyba nie ma sensu snuć domysłów…konieczne jest badanie i z pewnością koniec z jakimkolwiek wysiłkiem do końca ciąży… trzymam kciuki by dzidziuś jeszcze posiedział w brzuszku do swojego terminu… myślę, że będzie dobrze…

   Weronka (termin 6.06.03)

   • Re: Plamienie w 31 tyg. ciązy

    kiedys lekarka powiedziala mi, ze brazowe plamienie w ciazy moze oznaczac poronienie, albo odklejanie sie lozyska, nisko polozone lozysko. mam nadzieje, ze z Twoja kolezanka wszystko bedzie w porzadku.

    pozdrawiam
    kam i maluszek
    termin 25.08.03

    Znasz odpowiedź na pytanie: Plamienie w 31 tyg. ciązy

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo