Plamienie w 5 tygodniu-czy to bardzo zły znak???

Dziewczyny, kończę dopiero czwarty tydzień ciąży. Wynik bety 1650, niski, ale dwa razy wyższy niż dwa dni temu. Cały czas troszkę plamię.. Boję się okropnie, że coś się złego we mnie dzieje. Powiedzcie proszę, czy Wam też się tak zdarzało? Czy to znaczy, że coś jest nie tak??????
Pozdrawiam Was świątecznie. Talka

6 odpowiedzi na pytanie: Plamienie w 5 tygodniu-czy to bardzo zły znak???

igulinda Dodane ponad rok temu,

Re: Plamienie w 5 tygodniu-czy to bardzo zły znak???

Witaj!
Najlepiej nie martwić się za wczasu, tylko spokojnie póść do przychodni lub zadzwonić do swojego lekarza,,,są różne plamienia( lub krwawienia) a w związku z tym różne ich skutki. Żadne tego typu objawy nie są objawami pozytywnymi, mogą bowiem oznaczać poronienie lub zagrożenie poronienia, dlatego zawsze w takim wypadku należy zgłosić się do specjalisty o poradę. Lekarz po zbadaniu i krótkim wywiadze na pewno zastosuje odpowiednie leczenie,,,a wtedy tylko spokój ducha może Cię uratować. Większość kobiet na początku ciąży przechodzi podobne problemy..niestety przypuszczam jest to jedna z chorób cywilizacyjnych ( zarówno duży wkaźnik poronień jak i problem niepłodności). Ja również niedawno miałam niewielkie krwawienia, na wszelki wypadek dostałam hormony podtrzymujące ciąże i jak na razie wszystko jest w porządku. Talka – wierz mi że spokój i zdrowy rozsądek pozwoli Ci zwalczyć każdy problem, dlatego uszka do góry i ciesz się trwającymi świetami!
trzym się i daj znać jak Twoje samopoczucie
Iga

Dodane ponad rok temu,

Re: Plamienie w 5 tygodniu-czy to bardzo zły znak???

plamienia w ciaży ozaczaja rozne rzeczy.Jesli sa czerwone jakby krew, to idz do lekarza, nie dzwigaj i duzo lez.Powod moze byc rozny.np czesto na poczatku ciaży sie plamienia, ktore zawsze w dniach, kiedy @ powinna sie pojawic sa .czasami zagniezdzenie sie powoduje plamienie, bo czesto całokwite zagniezdzenie jest nawet w 6 tyg, nie myslic z pierwszym zagniezdzeniem…7-10 dpo.
powekszajaca sie macica tez powoduje krwawnienie, ale to zawsze jest kolor bardziej brązowy.

Musisz sie oszczedzac, i mysle, ze lekarz powinien ci przepisac..luteine lub duphaston i bedzie ok.

[Zobacz stronę]

talka Dodane ponad rok temu,

Dziękuję..

Bardzo Wam dziękuję za słowa otuchy.
Potrzebowałam ich : )
Talka

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: Dziękuję..

Talka dziewczyny dobrze piszą. Plamienia mogą być powodowane różnymi rzeczami. Najlepiej od razu udaj sie do gina albo do szpitala jeżel isą często. Dostaniesz hormony na podtrzymanie ciąży i bedzie dobrze.
Nie zamartwiaj ise bo to nic nie da a wiara czyni cuda :o)

Olinka
<><

emla Dodane ponad rok temu,

Zdarza sie…

Ja plamilam w 6tyg i w 10tyg. To nie jest dobry znak, ale jeżeli już coś takiego sie zdarzy to musisz leżeć. Ja od tego pierwszego plamienia przylmuje duphaston i… leże.
Nie denerwuj sie
pozdrawiamy: Emla i dzidziuś

[Zobacz stronę]

usianka Dodane ponad rok temu,

Re: Plamienie w 5 tygodniu-czy to bardzo zły znak???

To sam poczatek i na dodatek w terminie miesiaczki – moze tak byc…. Nie musi oznaczac nic zlego.
Ja miałam problemy z plamieniami przez cały pierwszy trymestr…. Odpoczywaj jak najwiecej w miare mozliwosci.
pozdrawiam

Ula – mama Emilki (4.XI.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Plamienie w 5 tygodniu-czy to bardzo zły znak????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wszystko o porodzie
za mało wód?
Kochane mamusie,od wczoraj jestem w domku,wróciłam z oddziału patologii ciąży,na który jeszcze będę musiała wrócić z powodu nadciśnienia,termin mam na 28.XII.W szpitalu robiono mi m.in. USG dopplerowskie,na którym pani doktor
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
za mało wód?
Kochane mamusie,od wczoraj jestem w domku,wróciłam z oddziału patologii ciąży,na który jeszcze będę musiała wrócić z powodu nadciśnienia,termin mam na 28.XII.W szpitalu robiono mi m.in. USG dopplerowskie,na którym pani doktor
Czytaj dalej