Planowanie płci?

Czy któraś zna sposób na zaplanowanie płci dziecka?
Bratowa męża dostała takiego bzika na punkcie urodzenia syna że aż wszyscy znajomi i sąsiedzi śmieją się z niej.Jedno planowała na chłopca i nic,rok minął i ponownie plany na chłopczka. Mierzy temp. i kupiła testy owulacyjne. Nie chcemy znowu pośmiewiska. Najlepsze że mąż jej cieszy się z córek. Czy to takie ważne chłopczyk czy dziewczynka??
Ważne żeby było zdrowe. Bo przecież o to tutaj chodzi!!!

2 odpowiedzi na pytanie: Planowanie płci?

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: Planowanie płci?

niby są metody, że jednorazowy stosunek w dzień owulacji daje większe szanse na chłopca ale ja sie ogólnie z Tobą zgadzam – ważne, żeby było zdrowe. Ja straciłam jedno dziecko a w tej ciąży drżę o każdy dzień i wiem, że sporo jest takich dziewczyn to na forum więc nie wiem czy ja kiedykolwiek śmiem pomyśleć o tym by zaplanować płeć. Chcę rodzić zdrowe dzieci i koniec. Ale rozumiem, że ktoś może chcieć spróbować zaplanować, bo nie każdy ma złe wspomnienia, o ile nie przerodzi się to w obsesję.
Tak czy siak życzę koleżance żeby kolejny był chłopiec 🙂

Aniołek (8.2003) +..

dorot Dodane ponad rok temu,

Re: Planowanie płci?

Faktycznie u nas poskutkowało przytulanko w dniu owulacji i wyszedł “zaplanowany” chłopiec (chociaż pewna będę na 100% po porodzie).
Tyle tylko, że my do tego podchodziliśmy na luzie i miało być….. po prostu dziecko a takie planowanie to na zdrowie Jej nie wyjdzie.

Dorota, Gabrysia i chłopaczek

Znasz odpowiedź na pytanie: Planowanie płci?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Pomyłka lekarza??
Ostatnio prosiłam o opinie dotyczące metody Vojty.Pediatra skierował mnie miesiąc temu na rehabilitację na podstawie zaciśniętych piąstek u dziecka(jedynie przy rozbieraniu jego).Poszłam dziś do lekarki która była u mnie przy
Czytaj dalej
Dla starających się
bakterie escherichia coli w posiewie
Dziewczyny, pomóżcie Już wysiadam psychicznie. Myślałam, że już niedługo powrócę do Was jako czynna starająca się a tu znów coś! 2 tyg temu wykryto u mnie w badaniu posiewu z szyjki
Czytaj dalej