Plaska głowka po bokach

Od narodzin kładłam maluszka na boczku raz na jednym raz na drugim, wynikiem tego jest ze ma bardzo splaszczona glowke na bokach, jak go poloze na wznak i tak glowka sie przekrzywia, czy trzymac mu glowke na wznak, czy cokolwiek robic?

Aga (jestem juz 28) mama Bartoszka (01.12.2002)

8 odpowiedzi na pytanie: Plaska głowka po bokach

iwonta Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

Spróbuj kłaść pieluszki po bokach główki jak leży na prosto, u mojej znajonmej to poskutkowało, dziecko leżało jakby w dybach. Spróbuj.

Iwonta i Natalka (07.10.02)

aga-27 Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

Już się robi 🙂

Aga (jestem juz 28) mama Bartoszka (01.12.2002)

jan2lilly Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

U mojego Jasia tez tak bylo. Moja mama mnie ‘uratowala’. Kladla z obu stron glowki zrolowane reczniki ( na pleckach ). Jas dzis -3,5 lat ma piekna glowke, co mama zawsze podkresla, ze to dzieki niej.
Pa mama Jasia

carma Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

oj to ja chyba też spróbuję, bo moja Nati ma również taką główkę płaską po bokach

Pozdrawiam
Carma z Natalką (19.10.2002)

gosiar Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

a czy w ten sposob nie splaszczy sie potem glowa z tylu? chyba lepiej miec glowe splaszczona na skroniach niz z tylu
Gosia

miro Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

MIŁOSZEK JAK MIAŁ 2 MIESIĄCE SPAŁ TYLKO NA LEWYM BOCZKU I OD TEGO NA LEWEJ STRONIE MIAŁ TAK SPŁASZCZONĄ GŁÓWKĘ, ŻE SZOK!!!! NIE WIEDZIAŁAM CO MAM ROBIĆ, JAK ZSYPIAŁ PRZEKRĘCAŁAM MU JĄ NA SIŁĘ, PODKŁADAŁAM RULONIKI Z PIELUCH I NIC GŁÓWKA Z POWROTEM WĘDROWAŁA NA ULUBIONY BOCZEK. BYŁAM ZROZPACZONA JAK MI KTOŚ POWIEDZIAŁ, ŻE TAK MU MOŻE ZOSTAĆ. ALE NIE JAK TYLKO MAŁY ZACZĄŁ WIĘCEJ SAM SIĘ

miro Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

MIŁOSZEK JAK MIAŁ 2 MIESIĄCE SPAŁ TYLKO NA LEWYM BOCZKU I OD TEGO NA LEWEJ STRONIE MIAŁ TAK SPŁASZCZONĄ GŁÓWKĘ, ŻE SZOK!!!! NIE WIEDZIAŁAM CO MAM ROBIĆ, JAK ZSYPIAŁ PRZEKRĘCAŁAM MU JĄ NA SIŁĘ, PODKŁADAŁAM RULONIKI Z PIELUCH I NIC GŁÓWKA Z POWROTEM WĘDROWAŁA NA ULUBIONY BOCZEK. BYŁAM ZROZPACZONA JAK MI KTOŚ POWIEDZIAŁ, ŻE TAK MU MOŻE ZOSTAĆ. ALE NIE JAK TYLKO MAŁY ZACZĄŁ WIĘCEJ SAM SIĘ RUSZAĆ, TRZYMAĆ GŁÓWKĘ MOCNO, KRĘCIĆ NIĄ W PRAWO I LEWO TO SPŁASZCZONE MIEJSCE ZNIKNĘŁO I NIE MA PO NIM ŚLADU. PODOBNO KOŚCI CZASZKI MODELUJĄ SIĘ I USZTYWNIAJĄ DO 9 ROKU ŻYCIA WIĘC MAMUŚKI NIE MARTWCIE SIĘ TYM ZBYTNIO. POZDROWIENIA:)

milda Dodane ponad rok temu,

Re: Plaska głowka po bokach

Moja znajoma kładła po obu stronach po kilogramie cukru zawiniętego w pieluszki, to gwarantowało że się nie przesunie. Życzę powodzenia.

milda – szczęśliwa mama Wiktorka

Znasz odpowiedź na pytanie: Plaska głowka po bokach

Dodaj komentarz

Karmienie
Nie lubi jeść łyżeczką-POMOCY
Mój mały ma 7 miesięcy,uwielbia mleczko z butelki ale robi taki cyrk przy jedzeniu łyżeczką że ręce mi opadają. Daję mu deserki typu jabłuszka, jabł z marchewka z brzoskwinią itp
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Rutinoscorbin
Czy którejś z Was lekarz kazał jeść rutinoscorbin i czy może on zaszkodzić dzidzi??
Czytaj dalej