Platik w ustach

Moje drogie!!!

Czy któraś ma może jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się okropnego smaku plastiku w ustach.
Ja próbowałam już różnych rzeczy. Np. Mysie zębów odpada, bo ledwo mogę się do tego zmusić rano i wieczorem, na cukierki już praktycznie nie mogę patrzeć,a poza tym to przy częstotliwości mycia zębów to ja rozumiem, dlaczego w czasie ciąży tak dużo kobiet ma problemy z zębami.

Tak więc ratunku, może znacie jakiś sposób


Kasia

2 odpowiedzi na pytanie: Platik w ustach

kobin Dodane ponad rok temu,

Re: Platik w ustach

Plastiku jeszcze nie czulam, czasem zelazny smak, czy krwawy 🙂 Czasem cos niezidentyfikowanego. Moze guma do zucia? Mi pomaga. Duzo wody mineralnej. a moze owoce?

kobin,Konciu i

fulwia Dodane ponad rok temu,

Re: Platik w ustach

Nieststy tego nieda sie pozbyc… Ja mam niesmak przez cala ciaze( naszczescie juz niedlugo koniec)to tak zwany”slinotok” choc ja wcale bym tak tego nie nazwala…przez to wymiotuje cala ciaze..
Trzymaj sie
pozdrawiam

Fulwia z DoMiNgaSkieM ( Dominiczkiem)
26.marzec.’04

Znasz odpowiedź na pytanie: Platik w ustach

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Kiedy pojawiły się u was nudności?
Cześć, Zastanawiam się, kiedy pojawiły się u Was nudności i czy miałyście z nimi duże problemy? A może ominęły Was te nieprzyjemności? Podobno aż 70% kobiet w ciąży potwierdza, ze miało
Czytaj dalej
Dla starających się
34 dzień @ nadal niema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziń jest 34 dzien i nadal @ nieprzybyła do mnie chyba jutro zrobie test,a moze jeszcze nie co myslicie dziewczyny doradzicie,bo strasznie sie niecierpliwie i chciałabym juz wiedziec czy jest
Czytaj dalej