płeć dziecka a USG

mam pytanie do mam które już urodziły.czy którejś mamie zdarzyło się że na Usg lekarz stwierdził płeć a urodziło się dziecko o innej płci?

tamara i Ktosiek 6.11.2003

6 odpowiedzi na pytanie: płeć dziecka a USG

szaszka Dodane ponad rok temu,

Re: płeć dziecka a USG

Mi nie, wiedziałam,że to Julcia i była Julcia….


szaszka i Julcia 02.03.03.

carma Dodane ponad rok temu,

Re: płeć dziecka a USG

Miałam w ciąży całą masę USG. Chyba na pięciu potwierdzali, że będzie dziewczynka.

Zaraz po urodzeniu Natalki usłyszałam “chłopiec”

… cóż… pani położna wzięła pępowinę za siusiaka… może powinna przyjmować porody w okularach? 🙂

miała być dziewczynka i jest dziewczynka 🙂

Maja z Natalką (7,5 miesiąca!) [Zobacz stronę]

renatek Dodane ponad rok temu,

Re: płeć dziecka a USG

Powiem Ci tak, mi lekarz nie powiedział płci na usg. Dzidzia nie chciała się za bardzo ujawnić. Z mężem razem szukali na monitorze. Lekarz może sie dopatrzyl chłopczyka ale nie chciał tego powiedzieć. Mąż twierdził, że robił aluzje ze to chłopiec ale nie chciał powiedziec na 100 %, żeby nie rozczarowac.
U mnie w pracy tak jak ja w ciąży była koleżenka i żona kolegi z pracy. We trzy termin miałyśmy w ciągu jednego tygodnia, różnica tych paru dni. Kolega chodził dumny jak paw i mówił wszystkim, że będzie miał córeczkę Alicję. Ta druga dziewczyna mówiła, że podobno będzie miała syna. Gdy mnie pytali mówiłam, że nie wiem (ale ja sama czułam, że to będzie chłopak). Co się okazało przeczucia mnie nie myliły i urodziłam chłopaka. A oni pozamieniali się . Koledze urodził się Rafałek zamiast Alicji. Koleżance córka zamiast syna. Z tym kolegą podobno było śmiesznie. Bo wiesz on chodził do pracy no i kolezanki w pracy gratulują mu urodzenia się Alicji, a on taki zmieszany mówił, że jednak urodził mu się syn zamiast córki.
Tak więc znam dwie osoby, które urodziły dziecko odmiennej płci niż wyszło na usg. Choć znam też dwie którym wyszło, że syn i urodził się syn. Nie ma więc za bardzo reguły szansa 50% + dodatko wprawne oko lekarza.

Renata z Łukaszem (ur. 09-10-02)

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: płeć dziecka a USG

U nas przez chyba pół ciąży miał być Oskar, aż w końcu wyszedł Basiulec. Tak chciałam dziewuszkę i moje marzenia się spełniły 🙂

Anka i Basiulec (5 m-cy i 1/4)

gosiek Dodane ponad rok temu,

u mnie tak było

nie chcieliśmy znać płci dziecka, ale lekarz “się wygadał” zasugerował nam, że to chłopiec, znajomi, lekarze, położna do końca /nie wiedzieć czemu/ mówiła, że to będzie chłopiec, a tu…psikus- Tamarka !!
wszyscy mocno się zdziwili, prócz mojej siostry- ta zakładała od początku, że będzie to dzieweczka

Gosiek i Tamara ur.10.05.02.
/

anet Dodane ponad rok temu,

Re: płeć dziecka a USG

mi nie!!!

Aneta (17.01.04)+Agniesia (ur 7.07.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: płeć dziecka a USG?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Powitanie!
Kochane Mamuśki mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego zacnego grona, gdyż 28.05 o 22:35 urodziłam syneczka Bartoszka- który jest najukochańczym syneczkiem pod słońcem! Pozdrwaiam wszystkie mamy i ich pociechy!
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Witam po dłuuugum czasie! Pamiętacie mnie jeszcze?
Witam wszystkie Mamy i wszystkich Tatusiów! Długo mnie nie było, bo oczekiwałam na dzieciątko i to oczekiwanie spędziłam na zwolnionku. Może ktoś jeszcze mnie pamięta? GośkaJ, która miała 100 pytań na
Czytaj dalej