po tabletkach anty

Od ok. 2 miesięcy zaglądam na forum i wreszcie zdecydowałam się przedstawić. W tym roku skończę 27 lat i w połowie marca odstawiłam pigułki antykoncepcyjne. Lekarz zalecił mi odczekać 3 miesiące, ale ja, dusza niecierpliwa, pomyślałam, że zaczniemy się starać od drugiego cyklu. Pierwszy cykl trwał 28 dni, drugi 42 (ovu w 31 dniu cyklu), a ten trzeci jeszcze trwa (dziś jest 16 d.c.). Nie wiem ile potrwa, ale mam nadzieję, że będzie w miarę normalnej długości. Niestety w zeszłym tygodniu nabawiłam się zapalenia ucha i biorę teraz antybiotyki (jeszcze przez 4 dni). W związku z tym mam pytanie w jakim czasie po skończeniu kuracji (zwłaszcza, że nie wiem kiedy będzie ovu) będę mogła się bezpiecznie starać.
Mam jeszcze jeden problem, bo przytulaliśmy się z mężulkiem w 5 i 9 dniu cyklu i w obu przypadkach dość mocno potem krwawiłam. Ostatnia małpa była dość intensywna więc w 5 d.c. nie zdziwiłam się zbytnio, ale w 9? Czy to normalne? Nie zdążyłam się wybrać do gina, ale chyba w najbliższym czasie będę musiała? Czy możecie coś poradzić?
Ewa

3 odpowiedzi na pytanie: po tabletkach anty

Dodane ponad rok temu,

Re: po tabletkach anty

Witaj i szybciutko zmykaj do oczekujących.

Co do Twoich pytań, wiele Ci nie pomogę, każda z nas jest inna, ma inne doświadczenia, ale myślę, że znajdzie się mądra e-duszka, która będzie potrafiła dobrze poradzić. A po niedzieli do gina.
Pozdrówka.

agapa
[Zobacz stronę]

ever Dodane ponad rok temu,

Re: po tabletkach anty

Dzięki za odpowiedź i miłe przyjęcie. Wczoraj byłam u gina i powiedział, że te krwawienia mogą się zdarzyć po odstawieniu pigułki, więc się uspokoiłam. A jeśli chodzi o bezpieczne starania po antybiotyku, to radzi odczekać do następnego cyklu. No cóź, trzeba się uczyć cierpliwości.
Ewa

gosik Dodane ponad rok temu,

Re: po tabletkach anty

Witaj Ewuniu, dopiero przeczytałam twojego posta. nie wiem jak dlugo brałaś te tabletki, i nie bardzo znam się na tym, ale jak gin stwierdził że to normalne po odstawieniu to dobrze. Mam znajomą która brała tabletki 5 lat (bez ani jednej przerwy!!!!) Zamiast robić przerwy – zmieniała pigułki. Po odstawieniu rozpoczęli starania Z MARSZU. Udało się chyba w tzrecim miesiącu (po tylu latach nie dziwie sie organizm zapomniał co i jak sie robi:). Niedawno urodził im się synek.
Życzę więc powodzenia i trzymam kciuki
Gosiaczek

Znasz odpowiedź na pytanie: po tabletkach anty

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Poczecie - jak pozno po owulacji?
Dla Wszystkich Przyszlych Mam, Gratulacje przede wszystkim! Jestem tez mama ale staramy sie o #2... Ja po prostu nie pamietam, kiedy dokladnie zaszlismy w ciaze ale gdy sprobowalismy za pierwszym razem po
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Czy "cesarki" planują na niedzielę?
Moje drogie! Własnie zawładnęła mną wielka i smutna wątpliwość. Otóż ze względu na wzrok ( przypuszczenie, że może się odkleić siatkówka) będę miała cc. Termin mojego porodu wypada na 1
Czytaj dalej