pobudka

Moje sloneczko budzi się w nocy co dwie, trzy godziny…. A jeszcze niedawno wstawał tylko dwa razy, jadł i spał dalej…..teraz po raz pierwszy budzi się koło 23, a więc niemożliwe, żeby był głodny….. Nie wiem co Mu jest……troszkę lepiej jest, kiedy śpi razem z nami, ale i tak się budzi……

Teraz pije mleczko przez godzinę…. A dawniej wystarczało Mu 15 minut……

Nie sądzę żeby to już były ząbki….katar też raczej nie, bo by było słychać……zaczęło Mu się to, jak był chory i nie mógł wychodzić na spacerki…..teraz jest troszkę lepiej, ale i tak uważam, że wstaje za często……podejrzewam, że to dlatego, że je w różnych porach…..może gdyby miał stałe pory posiłków byłoby ok…..tylko jak zmusić dziecko do jedzenia o określonych porach?!!!

Julka mama Karolka

6 odpowiedzi na pytanie: pobudka

Dodane ponad rok temu,

Re: pobudka

Mojej małej też ostatnio coś się poprzestawiało i wstawała (tzn. ja wstawałam, a ona się budziła) w nocy prawie co godzinę (zazwyczaj robiła to tylko 2 razy). Na szczęście dzisiaj w nocy obudziła się tylko 2 razy i miała długie przerwy między karmieniami, mam nadzieję, że jej tak zostanie. Czasami kusi mnie, żeby wcisnąć jej butelkę ze sztucznym na noc, ale ona jest cwańsza, ja robię butelkę, a potem… ją wylewam – ona jej nie pije…
Pozdrawiam.

Dodane ponad rok temu,

Re: pobudka

Marysia tez tak miala przez jakies 3 tygodnie nie wiem z jakiego powodu, ale zdaje sie minelo.
budzila sie co 2 godziny a normalnie co 4, 5 czasem 6
Pewnie u Ciebie tez minie i wszystko wroci do normy

Gaba mama Maryśki (02.08.02)

Dodane ponad rok temu,

Re: pobudka

Niewiem czy wprowadziłaś już jakieś stałe pokarmy? trudno jest ustalić jakiś schemat karmiąc piersią, ja małemu dawałam na żądanie, dopiero gdy zacząl zjadać stałe pokarmy ustalał się schemat, a dziś je śniadanie, obiad i kolacje o stałych porach noi oczywiście w między czasie przekąski. Myślę że to że Karolek tak długo teraz ssie pierś jest oznaką przyjemności jaką odczuwa jest coraz większy i cwańszy więc trzeba się z tym pogodzić, Michał też się delektuje.

Pozdrawiam Ania mama Michasia

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: pobudka

On już nie je z piersi…. Ale fakt, do butelki się przezwyczaił…..
NA razie biorę Go do nas do łóżka…..wtedy też się budzi co chwilę, ale przynajmniej jak go pogłaszczę zasypia od razu….i jestem bardziej wyspana….
Olać dyscyplinę…..!!!!!

Julka mama Karolka

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: pobudka

Siedzisz tu od wczoraj?

Pozdrowienia
smoki i podejrzanie grzeczny Dawidek 😉
(8 tygodni)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: pobudka

No coś Ty….

Julka mama Karolka

Znasz odpowiedź na pytanie: pobudka

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Cutivate
Czy któraś z Was wie może, czy stosując przez pierwsze dwa-trzy tygodnie ciąży maść Cutivate mogłam wyrządzić dziecku krzywdę?
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
śpi i śpi
a tu czeka nowiutenki fotelik do wypróbowania... A On śpi już 4 godzinę...... Julka mama Karolka
Czytaj dalej