Podejrzenie podwójnej śledziony.

Witam wszystkie mamy może któras spotkała się u dziecka z podwójną śledzioną?byliśmy wczoraj na usg jamy brzusznej pani doktor podejrzewa drugą śledzionę o wym.1,9×1,42cm w okolicy wnęki śledziony spotkała sie któraśz Was z czymś takim?niewiem czy martwić sie na zapas morfologię i rozmaz mamy ok.wyszło nam jeszcze niewielkie smugowate zwłóknienie korowe w nerce mała kiedyś zachorowałą na pęcherz moczowy ma 3 latka.może uda nam się dostać do hematologa w poniedziałek tak nas pokierowała pani doktor ale do tego czasu chyba zwarjuję:(Bardzo proszę o odpowiedż.

2 odpowiedzi na pytanie: Podejrzenie podwójnej śledziony.

lilavati Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez goska1983:Witam wszystkie mamy może któras spotkała się u dziecka z podwójną śledzioną?byliśmy wczoraj na usg jamy brzusznej pani doktor podejrzewa drugą śledzionę o wym.1,9×1,42cm w okolicy wnęki śledziony spotkała sie któraśz Was z czymś takim?niewiem czy martwić sie na zapas morfologię i rozmaz mamy ok.wyszło nam jeszcze niewielkie smugowate zwłóknienie korowe w nerce mała kiedyś zachorowałą na pęcherz moczowy ma 3 latka.może uda nam się dostać do hematologa w poniedziałek tak nas pokierowała pani doktor ale do tego czasu chyba zwarjuję:(Bardzo proszę o odpowiedż.
słyszałam, ze to częsta anomalia, zwykle nie stanowi problemów. nie wiem czy nadal na forum udziela się mama której córka chyba 7 dodatkowych sledzion ma

goska1983 Dodane ponad rok temu,

dzięki lilavati.

Znasz odpowiedź na pytanie: Podejrzenie podwójnej śledziony.

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Neurolog dziecinny. PILNE
Poszukuje neurologa dziecinnego Może być Radomsko, Piotrków Trybunalski albo Łódź. Pilne[B][/B]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
STYCZEŃ 2015 :)
Witam, nie ma jeszcze wątku styczniowego więc piszę pierwsza i zapraszam wszystkie przyszłe styczniowe mamusie :) Wg moich obliczeń-termin na 26.01. Czekam na resztę:Ciężarówka:
Czytaj dalej