Podrażnione powieki

Od kilku dni mój synek tak bardzo tarł oczka, że miał je całe podrażnione. Wcześniej przemywałam mu je naparem z rumianku ale pediatra powiedzial, że mały może być na niego uczulony. Zalecił przemywanie naparem ze świetlika ale dzisiaj rano zauważyłam, że skóra na powiekach jest b.wysuszona. Wygląda jak pergamin. Wiem, że najprawdopodobniej będę musiała pójść z małym do okulisty ale może poradziłybyście mi coś tymczasowo. Pomóżcie. Dzięki.
Misio i Filipek (13.11.2003)

1 odpowiedzi na pytanie: Podrażnione powieki

sabina1111 Dodane ponad rok temu,

Re: Podrażnione powieki

Dawidek też ma problemy z wrażliwymi powiekami. Taki jego urok (ma to po mnie). Lekarka zaleciła smarowanie powiek żelem świetlika, ale to za bardzo nie pomaga bo jak jest śpiący i trze oczka to powieki stają się zaczerwienione.

Znasz odpowiedź na pytanie: Podrażnione powieki

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
zdjecia małego Tomka - nareszcie
Mój synek niebawem skończy miesiąc a mnie dopiero teraz udało się na dobre przysiąść do netu i wyprodukować coś (tzn. wstawić zdjęcia do albumu i nareszcie udzielić się na forum).
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
niezdara!!!!!!!!!
to ja. zaczynam wątpic w swoj intelekt. mam strasznie wielki brzuch i w ogole zachowuje sie jak słon w skladzie porcelany. a wlasnie przed chwila zrzucilam z półki w lazience
Czytaj dalej